Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok sportolok és...

12 éves vagyok sportolok és nincs csúnya alakom sőt! De szeretnék még szebb ha és kar zimokat! De a táplálkozással vannak gondjaim nem tom h miből mennyit kéne ennem :S és egy komlett edzés terv is jól jönne! tuttok segiteni?

Figyelt kérdés
(a térdeim nagyon recsegnek ez mitöl lehet)?
2009. aug. 19. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Egy 12 éves gyereknek nincs alakja. Csak van: mint egy darab deszka, a férfiasodás vagy nőiesedés csak eztán alakul ki, addig csak egy gyermek teste, nincs alakja. És azt nem kell és nem is szabad formálni.

Kicsi vagy te még ehhez semmi szükséged rá, csak magadnak teszel rosszat vele!

2009. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Az elsőnek igaza van . Kicsi vagy te még ehhez . Sportolj rendszeresen , aztán majd 16-17 évesen állj neki edzeni . Addig hülyeség lenne elkezdeni .
2009. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Triatlonozz pl. az jó, aztán majd gimiben mássz le a konditermbe, vagy ha elég kemény vagy akkor 8.ban is kezdheted szerintem
2009. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó igen hejetelen volt a fogalmazás hejesbitek 12 éves létemre .de az étkezési gondjaimon segitsetek akkor mert össze viszza eszek mindtent és nem tommiböl mennyit kéne :S és a tédes kérdésemre lácci válaszoljatok a tuttok!
2009. aug. 19. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
hülyéket mondtak ne hallgass rájuk, de bizony hogy van alakja és kell is fejleszteni már előbb is! leginkább a tánc az ami mindent megmozgat
2009. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na de én úgy mozgok mint 1 csipő ficamos medúza :D
2009. aug. 20. 00:30
 7/10 anonim válasza:

Nem tudom, mitől lehet baja a térdednek, de ha ilyen problémád van, akkor nem ajánlott pl. a tenisz, futás. Én az úszást javaslom, nagyon jó sport, szinte minden izmot átmozgat. Nem tudom, fiú vagy-e, vagy lány, én lány vagyok, évekig úsztam versenyszerűen, és nagyon formás popsim és hasam volt/lett tőle :) A fiúkon pedig láttam, milyen jó hatással van rájuk :) Természetesen a karizmokat is edzi.


Itt van egy jó kis kalóriakalkulátor: [link]

Itt meg tudod nézni, miből mennyit ajánlatos enned, itt pedig azt tudod megnézni, melyik étel miből mennyit tartalmaz: [link]

2009. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
1.03 vagyok, azt akartam még írni, hogy a térdedet szerintem nézesd meg orvossal. Veszíteni nem veszíthetsz vele.
2009. aug. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem! az az igazság h futás közbe nem fáj nagyon jó futó vagyok de pl gugolás közbe recseg .
2009. aug. 20. 01:12
 10/10 anonim válasza:
Már bocs de láttál már 12 évest? Akkor már bőven van alakja a többségnek..
2012. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!