Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Pánikrohamom van....

Segítség! Pánikrohamom van. Tapasztalat valaki?

Figyelt kérdés
Mostanában kialakult bennem egyfajta pánikroham, nagyon rossz egésznap szorongok,izgulok attól félek hogy rámtör és ha igen akkor egyszerüen megbolondulok, nemmerek kocsiba ülni egy helyben maradni stb, és kicsit nehezen vezsema levegőt. Tudom hogy csak az agyam játszi kvelem mer most a legutóbbi rohamomnál bevittek a korházba mert aszthittem vmi más bajom van de megvizsgáltak és semmi baj fizikailag én tudom hogy pánikroham. Igazábol nem az zavar ha rohamom van hanem most igy alapbol h azon izgulok hogy mikor jön rám stb.. teljesen étvágytalan is vagyok de a gyomrom viszont korog.. előre is köszönöm a válaszokat segítsetek legyetek szívesek mert nembírok így élni.. nyugtatók tudom hogy elmulasztanák de nem gyógyítanának ki csak elmulasztanák, és nem akarok rászokni.. 17/f

2012. aug. 14. 12:18
 1/3 anonim válasza:
24 éves vagyok. 1 éve alakult ki a pánikbetegségem. nekem a vérnyomásom a pulzusom szokott olyankor felmenni, de produkált már egyéb tüneteket is. :-( Gyógyszer... szedtem 2-3 hónapig kedélyjavítót és nyugtatót, de még többször voltam rosszul. Igy csak akkor veszek be/ vettem be nyugtatót mikor már kifele alakult a roham. Állapotos vagyok így most nagyon nehèz mert ma másodszor lettem rosszul, de semmi gyógyszer. Csak a szorongás.... Próbálj meg másra gondolni tereld a figyelmed!!! Járj sokat társaságba, relaxálj vagy homeopátiás szereket próbálj ki. Remélem neked sikerül kilábalni belőle!!!
2012. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp javasolnám enyhe nyugtató szedését, mert az enyhít a szorongáson és a halálfélelmen. Az állandó szorongás nagyobb kárt tehet, mint egy kis gyógyszer. Amit leírtál az egy átmeneti állapot, néhány hét alatt elmúlhat.

Tapasztalatból beszélek, én átéltem a poklok poklát, volt, hogy napi 4szer vettem be 0,25 ös xanaxot és nem szoktam rá! Ha egyedül akarsz minden nélkül megbírkózni ezzel, akkor nagyon nehéz dolgod lesz. NEm írok konkrétumokat, de ha gondolod írj privátban! Magamon már segítettem, pedig életképtelennek éreztem magam én is, és kellett segítség, ahogy neked is! Talán tudok segíteni az én történetemmel! Kitartást!

2012. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Electronegativ válasza:
Akupunktúra!
2012. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!