Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vagyok rosszul?

Mitől vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
Napok óta szédülök. Múlt héten majdnem beájultam egy előadáson, ma pedig munka közben, de próbáltam gyorsan másra figyelni, de többször is rám jött ez. Pánikbetegség és derelizációs zavarom is van, de eddig még nem volt ilyen rosszullétem, sőt kezdtem javulni azt hiszem. Most is nagyon szédülök. Nagyon furcsa a közérzetem, rossz kedvem van, és kicsit agresszívnek érzem magam. Arra gondoltam hogy a rendszertelen alvás miatt rosszabbodhatott, mert mostanában sose tudok időben lefeküdni, csak hajnalban. Sehol nem érzem jól magam. Nektek volt már ilyen? Kérlek hülyeségeket ne írjatok, meg azt sem h menjek orvoshoz, mert állandóan oda járkálok és lóf*szt nem mond egyik se.

2012. aug. 14. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Pánikbetegségben jártas vagyok.

A pánikbetegség tünetei változhatnak... a kialvatlanság csak fokozza... Nem írtad, hogy milyen jellegű pánikrohamaid vannak. (és a korodat)

Volt nekem is szédüléses hónapom. Én sem tudtam jól aludni.

Ha nem javítják az orvos által fel írt gyógyszerek tüneteket, akkor rossz az orvos és/vagy a tabletta...

Nem merem azt írni, hogy csak a pánikbetegségtől lehet ez a tünet, de a vérnyomást egy-egy roham rendesen fel tudja tornázni, a pulzussal együtt...


Az agresszivitás is lehet egy védelmi funkció a szervezet részéről.

2012. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát régebben akkor voltak rohamaim amikor aludtam, vagyis arra ébredtem fel és tisztára halálfélelmem volt, de akkor még nem tudtam hogy mi ez. Utána pár hónapig nem voltak rohamok, de most megint előjött, csak most más. Szinte egész nap ezt érzem. Elkezdek szédülni, ver a szívem és mindig azt hiszem hogy elájulok. (nálam egy roham 1-2 percig tart, de a rosszullét az állandó)

20 éves csaj vagyok.

2012. aug. 14. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!