Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be lehet-e állítani öngyilkoss...

Be lehet-e állítani öngyilkosságot úgy, hogy az természetes halálnak tűnjön? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 00:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is hasonló dolgokon gondolkozom. Választ még én sem találtam.
2012. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pedig örülnék, ha találnék valami módszert...

Nem kellene az ismerősöknek annyit agyalni, hogy miért...

2012. aug. 15. 01:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A biztosító nyomozói úgyis rájönnek.
2012. aug. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Bizonyos gyógyszerekkel könnyen össze lehet hozni egy szívmegállást, ami természetes halálnak tűnhet. 70 évesen nem is törődnének vele, de egy 18 évesnél nagyon alapos boncolás lenne, mivel abban a korban nem szokott csak úgy leállni a szív.
2012. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmi, értsd semmi nem lehet olyan súlyos probléma az életben, ami miatt el kellene dobni magadtól a drága életet. Nagyon sok ember meghal, ki balesetben, ki betegségben, és minden egyes napnak örülnének ők és a hozzátartozóik, amit életben tölthetnének.

Nekem sincs közel sem tökéletes életem, gyógyíthatatlan betegségem van, emiatt életem végéig orvoshoz kell járnom és gyógyszereket kell szednem. Van 3 diplomám, mégis munkanélküli vagyok, majdnem egy éve keresek valami melót eredménytelenül. Még párom sincs, nemrég lett vége egy több éves kapcsolatomnak, amibe lelkileg belehaltam. Sajnos a családom több tagja is súlyos egészségügyi gondokkal küszködik.

Úgyhogy mindenkinek lenne oka eldobnia magától az életet, mert kilátástalannak tűnik minden, nincs jövőkép és közeli remény sem arra, hogy megváltoznak és jóra fordulnak a dolgok. Viszont az öngyilkossághoz nem kell bátorság. Ahhoz kell bátorság, hogy az ember vállalja a mindennapok szenvedését és gyötrelmeit abban bízva, hogy a hullámvölgyeket lassan felváltja valami jobb. De ezért tenni kell, nem csak siránkozni, hogy milyen szörnyű az élet. Másrészről a családomnak, barátoknak sem okoznék soha ekkora fájdalmat, hogy eldobom magamtól az életemet.

2012. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Méghogy az öngyilkossághoz nem kell bátorság.

Ahhoz kell még igazán.

Én is sokat gondolkozok rajta,mert én például úgy érzem,hogy rossz korba születtem.

Ezt nem tudom elmagyarázni,egyszerűen tudom,érzem.

Lelkiismeret furdalásom nem lenne,mert nem hiányoznék senkinek,tehát nem lennék önző.

Sokan vagyunk így,hogy nem bírjuk tovább.

2012. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, megfutamodni a problémáid elől az gyávaság. De kitartani, küzdeni és megoldani őket, ahhoz kell az igazi erő. Az öngyilkosság menekülés a gondok elől. Én elhiszem, hogy rosszul érzed magad és hasonlók, de hidd el, más is van így, láthatod, ha figyelmesen elolvastad amit írtam magamról. Bőven lenne okom depresszióba süllyedni és sajnáltatni magam illetve azt mondani, hogy nem bírom tovább. De lesz.rom, és azt mondom, hogy meg tudom változtatni az életemet. Mindegy mi történik, hiszek benne hogy jóra fordulnak a dolgok.
2012. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mindenképp rájönnének, mivel tisztázatlan okból és fiatalt mindenképp boncolnak és ott úgyis kiderül.... Amugy ha már meghaltál nem mindegy hogy mit hisznek, nem az a lényeg hogy hogyan hanem az hogy mennyi fájdalmat okozol a szeretteidnek.
2012. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A boncolásból megtudjuk és az orvosszakértők is úgyhogy semmi esély
2012. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szép lassan már a tüdőrák is természetes halálnak számít :D egyik ismerősöm pedig koffein mérgezésbe halt bele :'( ő napi 15 kávét ivott kb és elvileg szétdurrant az ér az agyában a túlzott vérnyomástól
2012. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!