Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szokott megdagadni a...

Mitől szokott megdagadni a nyirokcsomó a hónaljban?

Figyelt kérdés
Bizonyos időközönként szokott csak előfordulni, olyan 1-2 havonta. Enyhén megduzzad, épp hogy tapintható, és kicsit fáj is, de ez csak 1-2 napig szokott lenni, aztán elmúlik. Ez mitől lehet?

2012. aug. 15. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet. Súlyos betegségtől is lehet, úgyhogy érdemes kivizsgáltatni magad.
2012. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem néhány hónapja volt ez, előtte is volt többször, de nem fájt annyira, mint néhány hónapja. Elmentem a háziorvoshoz, kaptam antibiotikumot rá, mert szerinte egy gyulladt szőrtüszőn keresztül kórokozó jutott a szervezetembe és attól dagadt meg a nyirokcsomó a hónaljamban. Az antibiotikum hatására rendbe is jöttem, azóta nem volt ilyen problémám. Jobban odafigyelek a szőrtelenítésre, az eset után szakemberrel csináltattam csak, aki elmagyarázta itthon mire figyeljek oda, mert a nem megfelelő szőrtelenítéstől is begyulladhat a szőrtüsző és előfordulhatnak ilyen dolgok.
2012. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!