Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez miért van hogy ilyenkor...

Ez miért van hogy ilyenkor előjön?

Figyelt kérdés
Mióta lefogytam és többet mozgok, sportoláskor vagy erőlködéseknél, de izgalomkor is előfordul hogy piros szerű kiütésjellegű nagy terjedelmű foltok jelennek meg a mellkasomon. Mondjuk jó pár évvel ezelőtt sokat stresszeltem, és vegetatív disztóniát állapítottak meg nálam amire gyógyszert is szedek. Vérképem meg teljesen rendben van. Másnál is is van ilyen?
2012. aug. 15. 15:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Nyugi, ezzel én is így vagyok, pont erre szedek én is gyógyszert béta blokkolót disztóniára pánikbetegségre. Ez lehet sajnos hogy a gyógyszer miatt van mivel ez a gyógyszer lejjebb viszi a vérnyomást és a bőrön dörzsöléskor vakaráskor jobban meglátszik a lenyomat. Orvosom azt mondta hogy szedjem, csak tovább élek mert béta receptor bolokkoló jó hatással van, pl 60-as pulzus és nem engedi a szívet felgyorsítani ezért is van néha az hogy inkább nagyobbakat üt a szív de a 60-as pulzus megmarad, ez kellemetlen tud lenni de még mindig jobb mintha 200-as pulzusa lenne az embernek. Meg fogyástól is lehet persze, én kb 20kg fogytam fél év alatt, nagyon megterhelt és 3 évvel ezelőtt volt de azóta is nehezen szokja meg a szervezetem, mert mindig túlsúlyos voltam, érzem a szívdobogásérzést is stb. Nem gond ez csak kellemetlen, mivel szeretkezéskor is nagyon látszik nálam, meg a sportoláskor. Ez van ha gyógyszert már nme kell szedned valószínű nem lesz látható nyoma. Én járok szolizni néha és úgy nem látszik. Nme vagy egyedül. ;) Gyógyulj meg te is. Puszi!
2013. márc. 21. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!