Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszú gipszes időszak alatt...

Hosszú gipszes időszak alatt nem mennek tönkre az izmok, nem megy tönkre a bőr teljesen?

Figyelt kérdés
2 hónapi gipszben lesz a lábam.

2012. aug. 17. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, az izmaid 2 hét rögzítő/gipsz után is elsorvadnak (elég durván), úgyhogy jó sok gyógytorna vár majd rád. A bőröd,főleg a talpadon begombásodhat,és kiszáradhat. Ez sajnos ilyen.
2012. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nos nekem ma veszik le a gipszet kemeny 6 het utan. az orvos meg a gyógytrnász is azt mondta hogy ha sokat emelgetem meg sétálok akkor max 2 hét gyógytorna. nemtudom neked mennyi ideig volt (van) gipszed es hogy mennyire mozgattad, de en ugy vagyok vele hogy szerintem hasznal. amikor ujra kotottek a gipszet a labamon (mult heten) akkor megkerdeztek hogy fel tudom e emelni. nekem sikerult es annyira nem is sorvadt el. a bőrrel kapcsolatban pedig hááááát... nem túl sok jo van. :)
2017. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!