Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hánytassak meg egy...

Hogyan hánytassak meg egy kisgyereket? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy vadszőlőt evett és felhívtuk a háziorvosunkat és ő azt mondta hogy nem lesz semmi baja itassunk vele tejet, de ha szeretnénk akkor meghánytathatjuk.(de nincs rá szükség) De mégis aggódunk pörögtünk vele, próbáltuk kiskanállal ingerelni a torkát, itattunk vele tejet, ugráltunk de semmi.

2012. aug. 17. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha az orvos azt mondta, hogy nem lesz semmi baja, akkor minek akarjátok meghánytatni? Ezzel csak kinozzátok a gyereket feleslegesen.

Hagyjátok békén szegényt.

2012. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha doki azt mondta, hogy elég a tej, akkor ne hánytasd, de ha nagyon akarod, akkor itass vele egy kis langyos sós vizet. A torkát viszont kiskanállal ne ingered, mert még megsértesz ott valamit.
2012. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ha az ember aggódik?

A kiskanalas módszer nem is jött be mert nem tudtunk bejutni a szájába.

Valahol azt olvastam hogy nem szabad kisgyereknek sós vizet adni. itatunk vele egy kis szörpöt a tejmellé...

2012. aug. 17. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég a tej! Kiskoromban én körömlakkot ettem :D Anya kihívta az orvost és ő megitatott velem egy csomó tejcsit, aztán az meg kimosta belőlem rendesen a dolgokat :D
2012. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég a tej, most olvastam a neten, hogy a legenyhébb mérgezők közé tartozik, van akinél egyáltalán nem okoz gont, van akinél haányást és hasmenést okozhat.
2012. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!