Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van szívdobbanás?

Emerson kérdése:

Mitől van szívdobbanás?

Figyelt kérdés
Tavasszal szúró mellkasi fájdalommal illetve egy szívdobbanás érzéssel elmentem kardiológushoz ahol EKG-t,doppler vizsgálatot és szívultrahangot készítettek.Semmi problémát, gondot nem találtak.MOstanában pár hete szokott lenni szívdobbanásom valamikor naponta, de volt, hogy csak heti1.Volt már nyugalomban is, hogy éreztem egy nagy ütést majd pár másodperc után még gyorsan kettőt, de sportolás futás közben is éreztem.Mitől lehet?Mostanában csak egyet szoktam érezni.

2012. aug. 19. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt extrasystolénak hívják, elég kellemetlen érzés,de normális. Ha viszont szívritmuszavart is érzel (úgy értem a "nagy dobbanás" után sem lesz szép ütemes a szívverésed),akkor el kell menned megint orvoshoz.
2012. aug. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Reptoid Réka válasza:
ha heti egyszer dobban a szíved az durván odabasz.
2012. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!