Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbeteg vagyok. Mennyire...

Pánikbeteg vagyok. Mennyire súlyos a dolog nálam? Ki lehet mászni belőle?

Figyelt kérdés
23éves, férfi vagyok,a legrosszabb roham a szapora szívverés, eljárok sportolni, sokat bicózom, eljárok haveri körökbe, hétvégén az alkoholt sem vetem meg. Igen, van amikor berúgok. A szapora szívverés már nem tud megijeszteni , nem nagyon foglalkozom vele. Hétköznap végzek fizikai munkát. Voltam labor vizsgálaton, ekg-n és terheléses ekg-n is. Az orvosok azt mondták, hogy sportolói teljesítményem van. Vajon ki lehet mászni ebből a pánikbetegségből mert néha már az agyamra megy...
2012. aug. 19. 22:39
1 2
 1/12 Ilyent ***** válasza:
2012. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondj, hogy szerinted még ki tudok jönni belőle?
2012. aug. 19. 23:20
 3/12 Ilyent ***** válasza:
Ha nem foglalkozol vele akkor igen.
2012. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Néha rám jön, de amugy már teszek rá. Sose gyógyszereztem magam. Maximum nyugtató teákat ittam. Citromfű teát.
2012. aug. 19. 23:30
 5/12 Ilyent ***** válasza:

Ha teszel rá, az már nagyon jó.

Ha mellé tudod azt is, hogy csak az agyad játszik veled, akkor még jobb a helyzeted.

2012. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Néha tényleg azt hiszem hogy szervi baj van, de hát istenem... makk egészséges vagyok a vizsgálatok alapján.
2012. aug. 19. 23:46
 7/12 Ilyent ***** válasza:

Nem kell minden panasszal orvoshoz futni.

Neked tudni kéne azt hogy ezt az agyad csinálja.

Hisz a tünet ugyanaz.

És itt jön a csavar amit te is írsz hogy saját magaddal elhiteted hogy beteg vagy.

Ez azért is van mert magadban beszélsz.

A saját agyad átbasz ez az igazság.

És te benyeled az egészet

2012. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem is beszélek magamban :D
2012. aug. 19. 23:58
 9/12 Ilyent ***** válasza:
sokat vagy keveset
2012. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szinten minden ember beszél magában. Nem? De nem vagyok skizofrén :D
2012. aug. 20. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!