Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől izzad a tenyerem, a...

Mitől izzad a tenyerem, a lábam, hónaljam?

Figyelt kérdés
Rendesen tisztálkodom, pajzsmirigy túlműködésre hajlamos vagyok de 2 évvel ezelőtt nem volt semmi gond a pajzsmirigyemmel pedig már 6.-os korom óta van ez a problémám. Dezodorok, stiftek nem segítnek. Lehet kamaszkori probléma és kinőhetem vagy vmi betegség? 16 éves lány vagyok és mondom 6. osztályos korom óta van ez a problémám. És nem a meleg miatt van, mivel akkár nyár van akkár tél akkor is izzadok. Legújabb tervem a körzeti orvostól kérni beutalót vérvételre és abból megtudják állapítani a pajzsmirigy működését. Szerintetek fölösleges vagy egy próbát megér?
2009. júl. 24. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
szia!nekem a tenyerem izzad hihetetlenül,most is csurom víz az egér:)és nekem is télen nyáron egyaránt.illetve a hónaljam is nagyon szokott izzadni.én 17 éves vagyok,és szerintem majd kinőjjük.egyébként meg nem hiszem,h sok mindent tudnak csinálni vele.:(
2009. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kis hintőport talán összedörzsölheted a két tenyeredet vele. az hat egy kicsit, mert szárító hatása van. :)


próba szerencse, ha beválik, örülök. (:

2009. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de persze ne akkor kend be amikor csurog az izzadságtól a tenyered, hanem most meg, töröld meg szépen, és csak azután. (:
2009. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ide irtam egy kis tanulmányt -a fő kérdés az otthon is ugyan ugy izzadtok nyugalmi állapotban pl tv nézés közben -mint amikor elmentek,de akár készültök valahova????

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__1..

megoldások gyenge áramu kezelés -botox esetleg idegvágos műtét .... ezt tudja az orvostudomány

2009. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

szerintem a gyógyszertárban vény nélkül kapható Solutio antisudorica-t (300ft) próbáld ki, mert tényleg hat. vattával felviszed a folyadékot az izzadós területre és kész. egy picit mondjuk viszket az első használatkor, de egyáltalán nem vészes. bővebb infót találsz róla az oldalon is

13/F

2009. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Solutio folyadékom már van de az sem használt annyira. Mycosid hintőpor igaz, hogy gombás fertőzésekre van az egy picit használt nem sokat. első válaszolóval értek egyett és nagyon drukkolok, hogy kinőjjük mert már elegem van belőle. köszönöm a válaszokat, ilyen botox meg egyéb kezelésekben nem szeretnék részt venni. szerintem ez kamaszbetegség.
2009. júl. 24. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
kamaszbetegség is lehett- de ha nem akkor élete végéig depis lesz emiattttt....sokan gondolták hogy kinövik és ma már 30-40-50 évessek ...
2009. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
júj ezt nem akarom.
2009. júl. 24. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Sok-sok kencefice és praktika kipróbálása után nekem a Certain Dri jött be. Nem olcsó, de nagyon jó, és sokáig elég, nekem már több mint egy éve megvan, és még mindig van belőle. Csak ajánlani tudom, ha eddig semmi nem jött be. Esetleg majd írhatnál tapasztalatot, ha kipróbáltad :) Sok sikert!
2009. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kifogom próbálni. Remélem fog hatni.
2009. júl. 25. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!