Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétfőn, azaz 3 napja kaptam...

Hétfőn, azaz 3 napja kaptam infúziót, és még mindig fáj a karom, sőt, egyre jobban. Ez mennyire normális? Ill. meddig tarthat a fájdalom?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
min keresztül ment az infúzió? sima tű, branül vagy szárnyastű volt-e?néha nekem is szokott fájni 1-2 napig a vérvétel helye.
2012. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
branülön keresztül. 1-2 napig még oké, ha fáj. Tegnap vettek tőlem vért a másik karomból, ma már nem fáj egyáltalán a vérvétel helye. Az infúzió viszont annál jobban.
2012. aug. 23. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:

tűrjél kicsit, el fog múlni, ne felejtsd el hogy egy szilikon cső volt a vénádban amiben folyadék ment, ez természtesen fájdalom, ha látható tüneteid vannak az már véna gyulladás, de én ugy gondolom hogy csak az infúzió miatt, lhet nagy cseppszámmal lett indítva ezért is.



ito-s nővér

2012. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Akkor megnyugodtam, hogy ez normális.
2012. aug. 23. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!