Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy rákkutatásról...

Hogy lehet egy rákkutatásról szóló nyilvános előadásnak olyan címet adni hogy "A rákkutatás új világrendje! "? Már az egészségügybe is beszivárogtak a titkos társaságok (pl. olyanok, mint az Illuminati)?

Figyelt kérdés
Nagyon ledöbbentem, mikor megláttam ezt a hirdetményt egy rendelőintézet falán, szerintem ez egy nagyon szélsőséges, a gyógyítással összeegyeztethetetlen kifejezés! Ha már tényleg felsőfokban akarnak ezzel kapcsolatban fogalmazni, akkor inkább írták volna azt, hogy "Hatalmas áttörés" vagy valami hasonlót. Máshogyan is ki lehet fejezni az ilyet.
2012. aug. 23. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Természetesen. Ha létezik egyáltalán Illuminati, az direkt úgy akar rákot gyógyítani, hogy közben megfeleljen az általuk kialakított világrend képének.

Természetesen egy titkos társaságnak, akik világuralmat akarnak, pont a rákgyógyítás az első gondjuk.


Nem gondolod, hogy akik írták ezt a hirdetményt, tudják, hogy ilyesmi nincs és ezért adták ezt a nevet?

A "Hatalmas áttörés" pl. utalhatna arra, hogy megtámadnak minket az ufók év végén... Mindenbe bele lehet magyarázni bármit.

2012. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!