Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok! Vonaton, nyilvános...

Lányok! Vonaton, nyilvános helyeken elmentek wc-re? Ha igen akkor rá is ültök a wc ülőkére, vagy hogy oldjátok meg a dolgotokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni kell, hát menni kell...de csak a kis dolgaimat végzem ott... Soha nem ülök rá, sőt hozzá se érek... Feléguggolok, annyira magasan, amennyire csak lehet és mehet....
2010. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
elmegyünk ha muszáj, de nem ülünk rá
2010. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak fölé guggolok, soha nem érek hozzá. Vonaton a kilincset is pzs-vel fogom meg. Normális helyeken (pl. Meki, vendéglő, munkahely) nem, de ott sem ülök rá a wc-re.


Sőt, ha nem családtag használja otthon a wc-t, azt is azonnal áttörlöm Domestosszal, 2 perc alatt megvan. Nem, nem vagyok tisztaságmániás őrült, csak kaptam már el a tulajdon wc-men a barátnőm gombáját.

2010. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lehet, kerülöm az ilyen helyeket... Most viszont az egyetem miatt koliba kényszerültem, és hát elég érdekesek a higiéniai viszonyok. Szóval most tanév közben minden nap guggolva pisilek. Mikor néha hazavetődöm, tök furcsa, hogy leülhetek a wc-re :D
2010. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem ülök rá sose, csak kis dolgot végzek. Kollégiumban meg kirakom az ülökét vécépapirokkal, ellötte letörlöm:Đ sokáig tart de inkább ezt választom mint a betegségeket:D
2010. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem jó érzéssel tölt el ha egy jó csaj ráül az ülőkére nem az igénytelen vasútas stb mosdóban, hanem egy plázában mondjuk, és azt se bánja meg ha fertőzése lesz tőle! Az én világomban az ilyen fertőzések nem lennének veszélyesek, és rossz szagú, véres folyás sem járna vele! (Egy kellemesebb szagú barnás színű folyás már másabb lenne, mint egy sima véres folyás! 🙂🙂)
2022. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!