Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüdőszűrésen mit néznek?...

Tüdőszűrésen mit néznek? Mitől lesz rossz az eredmény?

Figyelt kérdés
Anyám rám akar erőltetni valamit, amit én nem akarok csinálni, de hiába mondtam neki. Ehhez kellene orvosi alkalmassági és tüdőszűrés. Azt szeretném, hogy ne találjanak alkalmasnak, de sajnos már elvileg fel vagyok véve, csak az orvosi papírok kellenek. Mit csináljak, hogy rossz leleteim legyenek?

2012. aug. 24. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A tüdőszűréses leletből sehogy sem tudsz rossz leletet kihozni.

Ilyen esetben TBC-t keresnek, de persze daganatot meg minden mást is észrevehetnek. De ha munkához kell (pl. Tescoban kell ilyesmi), akkor csak a TBC-t keresi, ami ugye magyarul tüdőgümőkór.

Azt hiszem, hogy elég hangzatos a neve, tehát nem tudsz úgy tenni, mintha valami bajod lenne.


A többi vizsgálatról nem írtál, hogy pontosan mik, de meghamisítani azokat sem túl egyszerű.

2012. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A többi vizsgálat csak annyi, hogy a háziorvosom igazolja, hogy nincs fertőző betegségem. A háziorvosommal nem vagyok olyan közeli viszonyban, meg elég bunkó, szóval nem fog segíteni :( Nem munkáról van szó.
2012. aug. 24. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezzel nem igazán tudsz mit kezdeni. :/
2012. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!