Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mezítlábas srácok, ti mennyit...

Mezítlábas srácok, ti mennyit törődtök a lábatok, lábkörmötök egészségével?

Figyelt kérdés

Én nőként mindig megnézem a pasik meztelen lábfejét, ha szembejönnek velem az utcán és bizony, rengeteg mezítlábas szandálos, papucsos férfi lábfeje ápolatlan, szőrös, töredezett, sárga lábkörmökkel. Ami azért gáz szerintem.


Ti mennyiire figyeltek oda erre, fiúk?


Mert nekem semmi bajom azzal, ha egy srác szandálban, papucsban mutatkozik az utcán, de akkor azért figyeljen szerintem oda arra is, hogy hogyan néz ki a meztelen lábfeje.


Egyetértetek? Mit gondoltok?



2012. aug. 25. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok a célcsoport tagja, de törődöm ezzel is, mint alapvető higiénés tényezővel. Viszont mezítlábas maximum strandon meg a fürdőszobában vagyok.


Amúgy a szőr az természetes, szerintem azzal nem kell foglalkozni, de az ásókás körmöknél aligha van gusztustalanabb dolog. Pláne, ha még közszemlére is teszik...

2013. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Miike válasza:
Egyetértek.
2015. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én odafigyelek, rendszeresen ápolom a lábaimat. Szőrteleníteni nem szoktam (annyira nem is szőrös a lábfejem), a körmömeimre gondot fordítok, gombám még soha nem volt.

A sarkamat is ápolom, főleg nyaranta, hogy az is esztétikus legyen. Nyáron szinte mindig tangapapucsot viselek, ezekből is próbálok olyat választani, ami jól mutat a lábamon.

2015. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen ápolom a lábamat, lábfejemet, de nem szőrtelenítek (a lábfejemen nincs is nagyon szőr).
2020. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!