Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani termékeket...

Tudnátok ajánlani termékeket ehhez a hajhoz?

Figyelt kérdés
Rettenetesen zavar, hogy egyre rosszabodik a hajam, viszont anyám semmit nem tanácsol.. Eléggé dús középhosszú szőkésbarna hajam van (nem festett), és tele van olyan hajszálakkal amik így kiállnak és göndörebbek és vastagabbak is, ezektől már rég óta meg akarok szabadulni, hiába van balzsamom is, az sem segít, ráadásul már hajmosás után másnap eléggé ragadós lesz és a fejtövemnél zsíros, elől pedig korpásodik is. :S Schauma Szupergyümölcs Tápláló & Q10-es balzsamot használok. Szeretném ha kevésbé lenne dús a hajam (vagy 2-3 hónapja voltam fodrásznál, de még a töredezett részeket is elég bénán vágta le..) ápolt, sima, fényes, és egészséges külseje legyen.
2012. aug. 26. 17:22
 1/3 anonim válasza:
Keress egy másik fodrászt, aki rendesen megritkítja, illetve hajmosás után, próbáld körkefével beszárítani, és használj hajpakolást! Vasalni szoktad?
2012. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az Új dove termékcsalád, nekem nagyon bejött! Az olajosra gondolok :) Puha, selymes tapintású lett a hajam, pedig nekem nagyon töredezett a vége!
2012. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jaja szerintem is keress másik fodrászt. Ha nagyon zavar, hogy kiáll+göndörödik, akkor menjél el egy keratinos hajegyenesítésre. 3-4 hónapig nem lesz gondod a hajadra :)
2012. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!