Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Augusztus elején, részt vettem egy biciklitáboron, és elötte 11 hónapig semmit se sportoltam (csak a testnevelés órán), és amikor hazajöttem elkezdett iszonyatosan fájni a lábam. Ez még mindig van. Ha elkezdek futni, 10 méter után úgy érzem a lábam mintha már egy napja futnék. A bokám, a térdem, és a sípcsontom fájnak. Szerintetek mi lehet a baj, vagy milyen gyógyszert kéne szednem? Arra gondoltam hogy kipróbálom a Calcium Sandoz nevű pezsgőtablettát, de Apukám azt mondta hogy szerinte az nem fog segíteni.

Most kezdődik az iskola, és gondoltam elkezdek konditerembe járni, és ilyen állapotban ezt nem tehetem meg, tehát sürgős segítségre van szükségem.

A válaszokat előre köszönöm. 14/F



2012. aug. 28. 22:22
 1/1 anonim válasza:
Szevasz,előszöris,míg nem javul a lábad,felejtsd el a kondit ;) a Calcium Sandoz nagyon jó ilyen dolgokra,ha viszont vmi komolyabb baj,akkor elsőnek egy dokihoz menj.Kenegesd Flector krémmel,vagy FastumGel-el,tudom milyen ez az érzés,mert nagyon térdfájós vagyok,edzéseim után durván beremeg a combom ,és fáj is.Ez még attól is lehet,hogy a táborban nem melegítettél be rendesen,nem nyújtottál,főleg ha nagyobb távokat tettetek meg.És próbálj 3-4 napig Calcium Sandozt szedni,mert tényleg hathat ,hogyha nem durva a szitu,de ha nem akarsz várni,akkor egy doki azonnal segíthet ;) Remélem tudtam segíteni :)
2012. aug. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!