Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sok problémám és...

Nagyon sok problémám és gondom volt az utóbbi időben, és érzem magamon, hogy az idegrendszerem nem bírja, gyógyszer helyett mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a problémák arra vannak hogy megoldjuk:) barátokkal,családdal biztos könnyebb lenne.de egy nagy pihi is sokat segíthet
2012. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy nap pihenést. csendet, nyugalmat. csupa jot kivánok Neked!
2012. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat, igen a pihire nagyon vágyom, csak két gyerkőc mellett egyszerűen nem megy :-(

5 éves a nagyobb, és azóta egy éjszakát sem tudtam végigaludni, elfáradtam mindenhogyan:-(

Valamilyen kedélyjavítóra gondoltam, kapható szerintetek vény nélkül is?

2012. aug. 29. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedjél vitamint (főleg B-vitamint) és elegendő ásványi anyagot, ez alapjáraton is fontos, a Te és hozzád hasonlók esetében különösek. Rengeteg gyógynövény tartalmú nyugtatót lehet kapni, biztos segítenek ha bemész gyógyszertárba, ezekkel nekem is van pozitív élményem. Ezenkívül próbáld ki a gyógyteákat (kamilla, bazsalikom, ginszeng, golgotavirág stb.) Azok a bogyókák csak lefekszenek éjszaka, szóval ha van egy kis nyugtod akkor mielőtt bedobod te is a szunyát, végy egy hatalmas fürdőt, tele habbal meg fürdősóval, egy stresszes nap után a legjobb. :)
2012. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen a válaszod, a tanácsaidat megfogadom!:-)
2012. aug. 30. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!