Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, félek orvoshoz...

Mit csináljak, félek orvoshoz menni? Félek megtudni, hogy van-e komolyabb bajom. Valaki mondana pár szót, h ne tartsak ettől?

Figyelt kérdés

D.u. 3kor megyek,nemrêg keltem fel...de annyira ideges vagyok.

16l

Ti hogyan győztétek le ezt? Olyan negatív vagyok,egyből rosszra gondolok... :(


2012. aug. 30. 10:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Te jo eg...most tenyleg megijedtem,attol,h ide irta vki ,h rakos... Neked is ez volt?

Nem csodalom,h negativ vagyok,es felek..mindenhol ezt olvasom

Koszonom a valaszokat,probalok nyugodt lenni,de nagyon nehez..majd irok,h mi volt az orvosnal.

Es egy kerdes: h a vervetel eredmenyei hany napra ra jonnek meg?

2012. aug. 30. 12:29
 12/19 anonim ***** válasza:
Max 2 nap.
2012. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Aa kepzeljetek!:)

Ma voltam hazi orvosnal ,es azt mondta,h ez vmi feluleti dolog...megtapogatta a nyirokcsomoimat is,azok rendben vannak. Mondta,h elmehetunk borgyogyaszhoz megmutatni,de nem ugy beszelt,mintha baj lenne. Ennek orulok nagyon:)). De mihamarabb szeretnek oda is eljutni,mondta anyu,h megnyugodhatok,de azert meg mindig felek.

Amit viszont nem uszok meg,az a VerVetel..........nem a csomoim miatt kuldott,hanem mert nagyon feherboru vagyok-.-...akarhova megyek(egeszsegugy)mindig ezzel jonnek,h nem vagyok e vashianyos.. Hnap reggel 7kor megyek :/..... Ma a csomok miatt feltem,hnap pedig a vervetel. De nem a tu,h faj,hanem attol felek,h elajulok..

2012. aug. 30. 17:34
 14/19 anonim ***** válasza:

Örülj a jó hírnek, hogy semmi komoly. Azt a vérvételt meg túl lehet élni :)

Tőlem volt hogy minden nap vettek, nem egy nagy dolog.

2012. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Magánrendelésre mentem (urológia), ott derült ki. Háziorvos eszembe sem jutott. Ennek 2,5 éve és a leleteim szerint jól vagyok. Sógornőmnek a hónaljában volt pár csomó és kiderült, hogy a daganat áttétek melléből.


Örülök, hogy neked nincs semmi komoly.

2012. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi,h leirtad. Remelem,h akkor jol mondta a hazi orvos... Bizom benne.
2012. aug. 30. 20:22
 17/19 Antimod ***** válasza:
A vérképet érdemes megcsináltatni, én is utálom, de sok "komolyabb bajt" kizár, ha jó.
2012. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia! Én írtam a vérvételt, az előző oldalon. Legtöbb helyen egy napra jön meg az eredmény, vagy még aznap.

De azóta már túlvagy rajta. :) Én is ájulós vagyok, egyféleképpen lehet megelőzni, AZONNAL lefekszel, ahogy kész a vérvétel, meg sem várod a szédülést. 10 perc után felkelhetsz. Nekem ez vált be.


Figyelj csak, még az jutott eszembe tegnap este, csak nem voltam gépközelben, hogy sajnos a hiper-szuper dezodorok is okozhatnak ilyesmit. Sőt, tul.képpen állítólag még mellrákot is, ha sok-sok évig használsz izzadásgátlós dezodort, alumíniumtartalommal és kőolajszármazékkal. Van, akinél azonnal problémát okoz (de az nem rák!), lehet, hogy nálad is a dezodorral van baj, ha használsz ilyet. Próbáld meg, hogy lecseréled, és natúrkozmetikumot használsz (az nem elég, hogy rajta van, hogy "natural", az más!). A DM Alverde márkája jó minőségű és megfizethető az ára. Tény, hogy nem olyan hatékony, mint pl. a Dove (én sokáig azt használtam, mert nem tudtam, mennyire ártalmas), de sokkal biztonságosabb.

2012. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat!:)

Igen,tulvagyok rajta... mindket karomat meg kellett szurni,mett az elsonel elmozdult a tu,mert mozogtam...

Kicsit faj,de talan ez a legkevesebb.

2012. aug. 31. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!