Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a korai elalvás...

Mit tehetnék a korai elalvás ellen?

Figyelt kérdés
Ha buliba vagyok általában mindig hamar elalszok. Pedig naponta 8 órát szoktam aludni és egész nap itthon vagyok úgyhogy nem is fáradok ki semmiben. Mégis ez van, nem szeretem, ha mondjuk össze firkálnak vagy valami amíg alszok. Gondoltam arra, hogy candida gomba fertőzésem van, mert a nyelvem fehér lett és a fáradékonyságot is tünetnek írták, de nem tudom. Itthon fönn szoktam maradni éjfélig is, van amikor egyáltalán nem vagyok álmos de van, amikor egész nap. Mi lehet a bajom, mit tehetek ez ellen?
2012. aug. 31. 15:37
 1/1 A kérdező kommentje:
A bor álmosít? Mert lehet azért van. Amúgy a kávé és az energiaital sem használ semmit, a koffeintablettát is próbáltam már, az se. Spuri egyedül ami használ de azt meg nem csinálom mert se pénz nincs rá, meg az egészségem is rámehet.
2012. aug. 31. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!