Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csinálják az emberek...

Miért csinálják az emberek azt hogy csak megvágják a csuklójukat? Nem lesznek öngyilkosok csak vágja magát.

Figyelt kérdés
Ez nem öngyilkosság. Akkor mi az "értelme"?

2012. aug. 31. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert azt akarják, hogy figyeljenek rájuk, esetleg divatból, vagy menőnek akarnak tünni a haverok előtt vagy sajnáltatni szeretnék magukat. Abszolut elitéltem az ilyen embereket.
2012. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Ez is egy meglátás. DE mi van akkor ha tényleg lelki eredetű oka van annak h ezt csinálják. Mármint nem azokra gondolok akik ahogy leírtad divatból-sajnáltatás miatt csinálják. Ha gy van akkor mi az ok?
2012. aug. 31. 17:50
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Most le leszek pontozva, hogy hülyegyerek, blablablabla...amikor tinédzser voltam csináltam, igaz nem a csuklómat, hanem a kezemet.

Annyi minden történt velem, hogy az volt a nap fénypontja, hogy érzem, hogy érzek valamit egyáltalán...

2012. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
volt egy elég rossz időszakom, nem voltam emos meg semmi, de hát ugye a tinik amúgyis érzékenyebbek, szerencsére kijöttem belőle. Én azért vagdostam meg a kezem, mert arra az időre amíg a fizikai fájdalomra figyeltem végre eltompult a lelki, és esküszöm, megkönnyebbülés volt. Persze az a helyes, ha az ember inkább megoldja a problémáit.
2012. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, lehetnek lelki okai, de az milyenmár, hogy előbb kaszabolom magam össze, minthogy megpróbáljam fájdalommentesen megoldani a problémát? Erre csak azt tudom mondani, hogy az akaratgyenge ember csinál ilyet.
2012. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi h őszinték voltatok! így már átérzem azért !
2012. aug. 31. 19:35
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Akaratgyenge ember? Te láttad volna 17 évesen, ahogy a legjobb barátod öngyilkos lesz!!!
2012. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

ugyanaz mint a 4-es.


hülyén hangzik de megkönnyebbülés volt, mint valami édes fájdalom és nem a lelki gondok gyötörtek addig.

érzed hogy élsz és megkönnyebbülés minden miliméte amit a penge vág a bőrödbe


tiniként csak piciket vágtam, a recés kés mondjuk nagyon mazochista.

hogy mi bajom volt az sokminden. elváltak a szüleim, kollégiumba kerültem ahol én voltam a legfiatalabb 13 évesen, egyedül éreztem magam a családom nélkül, és hiányoztak a barátaim akikkel előtte minden délután együtt játszottunk évek óta és már nem láthattam őket minden nap - ők még ma is hiányoznak, bár ne költöztünk volna el, olyan jó társaság volt ott- szétesett az addigi életem egy pillanat alatt nah meg félkomoly fiúproblémák...


tavaly felnőttként is csináltam, akkor már komolyabban, hosszába húzogattam a pengét az ér felett- ezt nem tudják összevarrni- és amikor kicsordult az első vércsepp a hosszanti vágásból akkor jöttem rá hogy hiába úgy érzem hogy összedőlt körülöttem a világ még van esélyem változtatni a dolgokon és megmutatni és nem akarom feladni igazán hiába hogy mennyivel könnyebb lenne és békésebb, küzdelmektől mentes...

2012. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Képzeld volt már öngyilkos barátom , sőt öngyilkos családtagom is, ez nem változtat a dolgokon. Mindent meglehet oldani, csak akarni kell és kitartani és erősnek lenni.
2012. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És láttad, ahogy megölte magát? Úgy, hogy nem tehettél semmit??? Nem hinném...
2012. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!