Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vitaminhiány okozhat ingerléke...

Vitaminhiány okozhat ingerlékenységet?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon feszült, ingerlékeny vagyok. Apróságok miatt iszonyatosan dühbe tudok jönni. (Például amiért a papírtörlő nem a perforált résznél szakadt el, hanem csak cafatokban tudtam letépni, ezért belevágtam a kukába az egész tekercset.) Alapvetően lobbanékony természet vagyok, de egy ideje apró dolgok miatt elviselhetetlenül dühös leszek. Hamar lecseng, egyik pillanatban még káromkodok, a következőben meg már el is felejtettem, teljesen nyugodt vagyok, viszont naponta többször tör rám. Nem vagyok agresszív, az hogy megüssek valakit, még csak meg se fordul a fejemben, "csak" a tárgyakon vezetem le. Arra gondoltam, hogy esetleg okozhatja valamilyen vitaminnak a hiánya? Nagyon szeretnék változtatni, mert egyrészt annyira ideges vagyok, hogy legtöbbször a fejem is megfájdul, másrészt meg lány vagyok, így még rosszabb a helyzet, mert elég visszataszító, ha egy lány dühöng.

2012. szept. 8. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Magne B6
2012. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!