Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok! Mitől lehet ez? Más...

Lányok! Mitől lehet ez? Más is érez ilyeneket?

Figyelt kérdés
Hosszú idő óta visszatérő probléma ez már, hogy a ciklusom második felében, nagyon furcsán érzem magam.sokszor remegek,nagyon gyenge vagyok, érzelmileg is labilisabb.De mindez nem folyamatosan, inkább "rohamokban".És ilyenkor nagyon gyorsan kifáradok mindentől.Próbáltam ezt az egészet kifigyelni, csak az a bökkenő, hogy nem minden hónapban van ez így.Vannak jobb és vannak rosszabb időszakaim ebben a tekintetben.Már minden felől alaposan kivizsgáltak, de semmi szervi bajom nem találták, ráfogták, hogy pánikbetegség, de én ebben már nem nagyon hiszek, kezdek valami hormonzavarra tippelni esetleg.Bár ennek sincs rajtam kívülről semmi látszata.az elmúlt két hétben is például teljesen jól voltam, jöttem-mentem vígan.Aztán eljutottam a ciklusom közepe tájához, azóta olyan vagyok, mint akit agyoncsaptak.Már vagy egy hete, ha kimozdulok, alig bírok menni, feszesek az izmaim és gyengék, remegek, ver a szívem, ettől persze idegileg is kikészülök, aztán meg egyszer csak jobban leszek.Nem értem én, mi ez, lehet, hogy PMS szindróma?Az orvosok bezzeg hiába kérdezem.Esetleg a citromfűteán kívül valami gyógynövényt tudnátok ajánlani, ami jó a nőknek, és mellékhatása nincs?Légyszi írjatok bármi ötletetek van, mi lehet ez és mit tehetnék ellene?Már azt sem tudom, mikor merjek kimozdulni!
2012. szept. 9. 12:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valaszolok ujra,nem tudom el fogod-e olvasni.Kb. 10 napja ugy döntöttem el kezdem szedni a hormon tabl. (az orvos szerint ugy sem kell sokaig),mivel a krem nem hasznalt.Mit mondjak,mar a 2. tabl. utan,olyan megkönnyebülest ereztem,tegnap vettem be a 7-et,nagyon nyugodt vagyok,aludni is birok,ami eddig nem ment,van hogy 9 orat is alszom.Eddig nagyon jol erzem magam,es ilyen nyugodtsagot mar nagyon regota ereztem,nem bantam meg a tabl. szedeset.Remelem nehany honap alatt nem fog sok kart tenni a szervezetemben,es remelem az allapotom mar igy is marad.
2012. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Milyen hormontablettát szedsz?Fogamzásgátló esetleg?Azoktól én mindíg rosszul voltam, ezért tartok tőlük, bár sosem vizsgált meg az orvos rendesen, mielőtt felírta volna,vérvételről meg álmodni sem lehet előtte.
2012. szept. 25. 11:25
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen fogg., egyfazisu-mikro,nagyon gyenge.Itt a Lenea neven van,ez ugyanaz mint a Meliane.

20 Mikrogramm Ethinylestradiol und 75 Mikrogramm Gestoden.

A drospirenon tartalmut biztos nem szednem,sok rosszat hallottam rola.Itt a gestagen-gestoden,de ahol a gestagen-drospirenon,nagyon veszeljes lehet,volt mar halaleset es tüdöembolia is.En ezert is feltem,de most hogy egy kicsit utanna olvastam,es tudom nem sokaig kell szedni,megnyugodtam.

2012. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!