Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek, ha egy fiú ilyeneket írna nektek?

Figyelt kérdés

Nagyon megfogtál engem te lány. Próbálom bizonyítani számodra minden tettemmel, szavammal. Kérdezed, miért? Ami neked jelentéktelen lehet, egy kedves szó számomra a mennyországot jelenti. Rajtad érzem, tudnál úgy szeretni engem, mint soha senki más. Ha éjjel veled álmodom, a szívem melegség járja át, lelkem virágos mezőkön szabadon szállva jut el hozzád. Te vagy számomra, ki az igazi kiteljesedés lehetőségét megadja. Mondják azt, a gyémánt csiszolva ragyog a legfényesebben, hát had tegyelek boldoggá, hogy örökre az én gyémántom legyél, ami legszebb pompájában tündökölve éli minden napjait!

Ezt én írtam, és kíváncsi vagyok a véleményekre!


2012. jan. 22. 08:35
1 2
 1/20 Macs1209 ***** válasza:

Bocs, hogy nem lány vagyok, de:

Ha romantikus, ömlengős lány kapja, akkor kb elrepül a boldogságtól. Ha nem olyan, akkor kb kinevet. Ez a két

véglet van. Te tudod, kinek írtad, ha a megfelelő ka-

tegóiában van a lány, akkor lást fentebb..

2012. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
atya ég, bocsánat, de ez kb az aljanépnek tetszhet, akinek semmi irodalmi érzéke nincs. bocsi de én először végig se akartam olvasni majdnem "elhánytam magam"! nem direkt írok ilyen bunkóságokat, csak ezt érzem! szerintem tiszta közhely az egész, és ha nekem egy pasi így mutatkozna be, csak azt látnám hogy uncsi, az eredetiség hiányával. :( de hát lehet egy 18 év kor alatt bejönne. meg lehet csak én vagyok ilyen kritikus!!
2012. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Értem.
2012. jan. 22. 08:47
 4/20 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi. Elég "egyszerű", akinek ez tetszik.
2012. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mennyország*

Tényleg a lánytól is függ. Ha én a páromtól ilyet kapnék annak nagyon örülnék. De ha pl egy fiútól, akkor sokmindentől függ (kapcsolat, mióta ismeritek egymást, és ugye romantikusabb típusú-e a lány).

Szerintem nem lett olyan rossz, bár én lány vagyok, de hiába romantikáznék ilyet azért nem tudnék írni.:)

Tényleg a lány típusától függ:)

2012. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát én nekem nem jönne be. Szerintem ez nem a férfi dolga,hogy ilyen nyálas izéket irogasson (mellesleg nem is vmi kreatív csöpögős szöveg,már bocsi) Ne értsd félre én szeretem,hogyha a férfi/fiú mond romantikus,kedves dolgokat én imádom amikor szemembe néz és azt mondja gyönyörű vagyok. Olyan őszinte ez az egy szó,és annyira imádom. Vagy amikor ülünk valahol hozzábujok és azt mondja egész nap el tudna így lenni. Mellesleg a férfiak egyszerűek nem bonyolítják túl a dolgokat szerintem ilyen hasonlatos,megható idézetekkel. Romantikusabb nincs annál mint mikor őszintén kimondod h szereted,mit gondolsz róla,hogy imádod.

Meg nekem fontos,hogy a barátom humoros legyen,mindig megnevettet,sokszor csipkelődik is velem,de amikor szépeket mondd az nagyszerű érzés.

2012. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A lányok utálják a romantikát, szal ne írj ilyeneket nekik!
2012. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik. Romatikus alkatnak tartom magam, de ez már csöpög. Nagyon. Bocsi.

19/L

2012. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez már nem a romantikus kategória:S Én romantikus alkatnak tartom magam, de engem pl inkább egy különleges hellyel lehet meghatni. Próbáld te is inkább ezt:) (pl. elhagyott, (de biztonságos!!!) gyár, erdei tisztás, folyó/tó kieső partszakasza, kihalt utca...)
2012. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nekem tetszene,csak az ilyenekre nem tudnák semmit se mondani:D
2012. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!