Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mért ilyeneket választo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mért ilyeneket választotok?

Figyelt kérdés
15-16 éves lányok! Mért olyan pasi kell nektek aki bunkó veletek? Nem egy olyanról hallottam h dobta a pasiát és utána megint összejött vele.. Szegény 15-16 éves fiúk meg ott sírnak mert kiöntik a lelküket akármit megtennének a lányért és ti pedig ilyenekkel jöttök össze?
2012. szept. 4. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
mert a többi nem tud még normálisan kérdést se feltenni
2012. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem minden csajnak jön be ha egyből nyálas dumával kezdenek.. egy kis szótakozás , játékos dolgok...mutasd meg, hogy te más vagy , és te is megtudod neki adni amit szeretne .. a korodtól függetlenül..:)
2012. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Sokat kell még tanulnod ifjú padawan, nagyon sokat.
2012. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
^ Előző - ez a komment... besírtam xD
2012. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez hülyeség, a normálisabb lányok nem ezeket a bunkó parasztokat választja. én sem.

És azért a fiúk se egy szentek, ha már szóba került; persze nem a hülye p.csákat védem, de vannak olyanok a fiúk között, akik nem igazán szentek!

17 éves vagyok, és meg sem próbáltam a korosztályomban barátot találni magamnak, egy-két normális emberkét ismerek. Jelenleg 22 éves barátom van, bár abban a korosztályban is vannak gyerekesek, és idióták, bár szerintem valamennyivel kevesebb számban.

Minden korosztályban találhatóak ilyen hülyék.

2012. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
49%

Hallod én is ilyen kis jó fiú voltam mindig is, nem tehetek róla, ilyen érzelmes lelkű vagyok, nem szeretek másokat bántani, nekem sem esne jól, ha bántanának. Na, de már egy ideje rájöttem, hogy ez nem nyerő, haverom még nálam is szánalmasabb, igazi papucs, kis csicska, hát nem is csoda, ha sok lány barátja van, de mind kigúnyolja a háta mögött és egy sem dugna vele.

Neked is bunkóvá kell válni, ha dugni akarsz!

2012. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6os ne hát nálad bunkóbbat nm i láttam még..dugni dugni nm is csoda h nem jön össze senkivel az amit akarsz...tudod kinek kellene egy ilywn fiú...
2012. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd idovel megtanulod hogyan kell banni veluk. En is igy voltam a te korodban, de most mar kezd vilagos lenni a dolog, igy utolag... En azt mondom ra ersz meg pazarolni az idodet rajuk, inkabb hasznald ki, hogy fiatal vagy es szorakozz, meg persze fejleszd is magad, a tanulas nagyon fontos!
2012. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!