Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek még hogy elmúljon...

Mit tegyek még hogy elmúljon a nátha és a torok fájás?

Figyelt kérdés
Már neocitrant iszok ez enyhiti a náthát, és strepstilst szopogatok hogy ne fájjon a torkom, még mit tegyek ezek ellen, de már gyógyszert nem akarok szedni, meg semmi ilyen
2012. szept. 13. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom...nekem hasonló bajom van csak lázam is volt.Itthon vagyok,de még mindig szarul érzem magam..
2012. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyél hagymát!
2012. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez most komoly?:O)
2012. szept. 14. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen, komoly, ugyanis a hagyma nagyon jó náthára és fertőtleníti is a torkod.
2012. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megint 2. vagyok. Vágj össze apróra vöröshagymát, tegyél rá mézet és citromlevet, keverd össze, hagyd egy picit állni és edd meg! :) Gyógyulj meg minél hamarabb! :)
2012. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ohh, igazán köszönöm, ezt biztos kiprobálom ma este, majd leírom hogy milyen tapasztalatom lett:) És esetleg ettől nem fogok majd hányni?
2012. szept. 14. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:

szia:)

Te is köhögsz egyébként? Nekem ugyanezek a bajaim csak én még köhögök is és hőemelkedésem van

2012. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Remélem nem hánysz, én legalábbis nem hánytam. :)
2012. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát köhögni még, nem de már érzem a nyálkát hogy jön föl:S Most ettem fokhagymát, mit mondjak sírtam is tőle :DD Meglátjuk majd:)
2012. szept. 14. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!