Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van fiatalkori magas vérnyomás...

Van fiatalkori magas vérnyomás? (Lent)

Figyelt kérdés
Volt egy pánikrohamom, de aközben megmértem a vérnyomásom, 157/80 volt. 145-ös pulzussal. Utána nem mertem megmérni, elmúlt ez a pánik érzet, de ha megakarom mérni folyamat felmegy 150/80-ra mert ideges vagyok. Utána tudtam hogy az idegesség miatt van akkor már 140 volt. Egyszer megmértem az ágyon mikor nyugodt voltam akkor 120 volt, de amint megakarom mérni elkap a pánik érzet és tudom hogy magas lesz, pánikrohamom előtt nyugodtan megtudtam mérni, teljesen normális volt, meg voltam már 2 éve kardiológián, azt mondták rendben vagyok, csak a stressz miatt ilyen. 18/L

2012. szept. 15. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Még gyerekkori magasvérnyomás is van.

De neked jó eséllyel tényleg csak a pánikroham okozza.

De ha aggódsz, menj vissza a kardiológiára.

2012. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem rég volt pánikrohamom, de egyszerűen nem tudom megmérni, mert tudom hogy az egekbe szökik, annyira ideges leszek. Napközben érzem is hogy rendben van a pulzusom, nem vagyok ideges meg semmi.
2012. szept. 15. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!