Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz miatti állkapocs...

Stressz miatti állkapocs probléma, összefügghet torok fájdalommal?

Figyelt kérdés
Nagyon szorítom össze a fogaimat éjszaka és nappal is ha elfeledkezem magamról.Tudom hogy stressz miatt van idegi alapon.Pedig nincsenek komoly problémáim.Már voltam szájsebészeten de mivel szoptatok nem szedhetek izomlazítót.az a baj hogy a kicsi éjszaka is sokszor fönt van ezért nem tudok rendesen aludni és soha nincsenek az izmaim ellazulva.Az elképzelhető hogy most már a torkom is ettől fáj és sokszor a falatok is nehezen mennek le???Volt már valakinek ilyen?
2011. máj. 15. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Reggel-este Nyugtato gyogynovenyteakevereket, vagy Hangulatjavito teakevereket fogyasszal. Keszits gyogynovenyfurdot: levendula-rozmaring-majoranna-kamilla. Ezek ellazitanak, viszont feltetlen talald meg a modjat, hogy ellazulj. Ez nagyon fontos.

Az elmedet kell ellazitani, kikapcsolni, mivel gyogyszerek nem fognak segiteni.

2011. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem most is van. Tulajdonképp a fogam fáj( bal alsó rágó), és a fájdalom kiterjedt az alsó állkapcsomban lévő valamilyen ( alulról tapintható) mirigyre, és a torkomra is. Ha beveszek egy fogfájás-csillapítót, minden fájdalom megszűnik. Doki csak holnap lesz.
2011. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Torokfájás amúgy a kineziológia szerint összefügghet azzal is, hogy nem mondasz ki dolgokat...
2011. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!