Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kollégisták! Ti ráültök az...

Kollégisták! Ti ráültök az ülőkére vagy fölé guggoltok esetleg leterítés után csüccs?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nem tudok rá leterítés nélkül( 1-2 cikk papír csak) leülni, és vannak szituk amikor le KELL..a higiénia nem túl nagy sajnos, kb 60-an használunk 3 wc-t (egyetemi koli).


Ti hogy vagytok ezzel?


2012. szept. 17. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha pisilek, fölé guggolok, viszont kakilni nem tudok így, muszáj körbeterítenem wc papírral. Ez utóbbi nem sokkal higiénikusabb, mintha csak szimplán leülnék rá, de számomra jobb érzés.
2012. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azert nem tul nagy a higienia mert mindenki azt csinalja amit te, hogy foleguggol es korbepisaljatok a wc uloket. de ha mindenki kulturaltan leulne es pisilne ahogy kell akkor nem lenne semmi gond mivel az ember combjan nem sok ocsmanysag van amitol egy ferto lenne utana az uloke.

vagy ra kene teriteni wc papirt es ugy pisilni

2012. szept. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyebkent meg egy ajtokilincsen sokkal tobb bakterium van mint egy wc uloken, es utana a kezetekkel megfogjatok a szemelyes dolgaitokat vagy kajat, ami utana a szatokba kerul, viszont ha normalisan ulsz ra a wc-re akkor elvileg a combod er csak hozza, nem az intim reszeid, szoval nem ertem ezt a hisztit.
2012. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenki rendesen használná a vécét, nem is körülményeskednék ennyit, de sajna találtam már a vécélécén barna macit, vért és hányást is, úgyhogy erről ennyit. Amúgy ha felhajtod a vécéülőkét, akkor nem fogod lepisilni. A kilincset csak azzal a kezemmel fogom meg, amivel nem érek magamhoz, és dolgom végeztével rögtön kezet mosok.
2012. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igaz, hogyha mindig mindenki betartaná, hogy nem pisili össze az ülőkét, akkor nyugodtan ráülhetnénk, még 3-5 ember talán meg is tud egyezni erről


Trichomoniázis


Gyakori fertőzés, amely általában nemi érintkezés útján terjed, de WC-n, nedves törülközőről vagy ruháról is megkapható.

2012. szept. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam koleszos.. Szerintem semmiképpen ne ülj rá. Én sem ültem rá sosem pisiléskor, szerintem ez simán kibírható. Amikor rá KELL ülni ahogy fogalmaztál, akkor tegyél pár papírcsíkot az ülőkére. Illetve lehet kapni drogériában (dm-ben elvileg biztos) papír wc ülőkét. Nézz utána, ha érdekel.
2012. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél fertőtlenítő kendőt, töröld át az ülőkét és utána tegyél rá papírt is. Így tuti nem lesz baj.

Domestos kendő is létezik, kicsit drága, DM-ben vannak olcsóbb verziók.

2012. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
LÁnyok! Van egy tök jó termék, amivel elkerülhetitek ezt a kényelmetlen helyzetet! az a neve, hogy Intim Kála. Egy barátnőm mutatta nekem, aki már rendszeresen használja. Egy picit fura volt először, de mióta kipróbáltam, szinte "függő " lettem. Mindig van nálam. Én egy idegen után sem ülök rá a wc ülőkére, nem hogy 60 után! Most meg hogy jön a nyári szezon, fesztiválok, strand meg ilyenek, alapvető lesz szerintem a használata!
2015. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!