Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hólyag a nyelven. Mit kezdjek...

Hólyag a nyelven. Mit kezdjek vele? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt óta nagyon meg vagyok fázva.Tegnap nagyon sok halls cukorkát ettem,és forró vizes wick port ittam,bár ezek az információk nem biztos,hogy lényegesek...

Most arra ébredtem,hogy ki van száradva a torkom.Ittam egy kis teát,éreztem a hólyagocskát a nyelvemen.Megnéztem a tükörben.Bal oldalt,hátsó szélén van.Nagyon érzékeny és fáj.Lehetséges,hogy éjjel a láz hozta ki?Mit lehet vele kezdeni?Az érzékenységét,hogy csillapítsam?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 19. 05:42
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ez afta, ez azt jelzi hogy legyengült az immunrendszered hisz meg is vagy fázva.

amiket ajánlanak rá: sok c vitamin, grapefruit mag ivása vagy esetleg be is ecsetelheted a hólyagot, boraxos glicerines oldattal való ecsetelés ezt patikában 2-300 forintért lehet kapni.DE egyébként az immunrendszered legyőzi ha erősíted magadat. én sok édességet ettem tegnap és kijött a nyelvem hegyén , de már kezd múlni,

2012. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat,tanácsodat!:)

Még mindig nagyon érzékeny.:( Remélem hamar elmúlik,mert nagyon zavar...

2012. szept. 19. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!