Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Te mit szólnál hozzá, ha a...

Te mit szólnál hozzá, ha a testvéred/lányod ilyen irányba változna meg? Szerinted nagyon gáz ember az ilyen?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Eddig nem sokat voltam egyedül, mivel kapcsolatból-kapcsolatba mentem. Fél éves kapcsolattól 3,5 évesig volt már mindenféle. Mindegyik normális, monogám kapcsolat volt, ahol hűségesek voltunk, normálisan viselkedtünk egymással, megvolt a kölcsönös tisztelet.


A legutóbbi kapcsolatom, ami 2 évig tartott az most 1,5 hónapja lett vége kb. Valójában közös megegyezéssel, mert nem passzoltunk már össze az utóbbi időben.


Most nem volt nálam kilátásban semmi komoly, aki a következő lenne/következő lett volna. S elkezdtem úgymondd "tombolni". Összejöttem egy haverommal, akivel 2 hétig "jártunk". Eljött a szex ideje, ami pocsék volt, aztán otthagytam (mondjuk más okokból is). Ez után megint összeismerkedtem egy másik sráccal (következő héten), majd azzal is ugyanez történt. Ott voltam nála, bemutatott a családjával, összejöttünk ....minden, majd ez után igazából közös megegyezéssel vége is lett...azaz, ha elmennék hozzá megint, akkor ugyanazok a dolok megtörténnének, mert ő nem valami komoly (most lett vége a kapcsolatának-nagy szerelmi bánat-s most még nem képes semmi komolyra).

Aztán megint fiúztam.

Most meg megismerkedtem egy sráccal, aki bejön nekem, nem rossz, viszont ő olyan hírben áll, hogy megfektet, aztán utána nem akar semmi komolyat. Nos, most én se tudnék annyira komoly lenni. Szóval benne lennék az alkalmi dolgokban (viszont úgymondd én ilyen nem csinálgattam előtte, mert normális kapcsolatokban volt, kivéve most ezt az 1 hónapot).

Péntekre lebeszéltünk egy találkozót nálam, ahol (ő egyébként "szaktársam") tanulásban, gyakorlásban segíteni fog nekem. Viszont egyértelmű, hogy mi lesz belőle, mivel a védekezésről beszéltünk, meg hogy ki hogy szereti...


szerintetek nagyon gáz vagyok, hogy ennyi pasit begyűjtök...??


ti mit gondolnátok, ha más ezt tenné a családodban? Ha gyereked vagy a tesód ezt tenné??


Nekem a tesóm (nővérem van aki 1,5 éve egyedülálló) nézi ezt most végig, hogy mindig más pasiról beszélek neki és már nem is bírja követni. Úgy látom, hogy nagyon nem tetszik neki...igaza van szerintetek??


Kíváncsi vagyok a véleményekre.



2012. szept. 20. 10:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy teljesen monogám típus,de sokan ilyenek,nemcsak te.
2012. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit később tombolod ki magad ilyen szempontból, mint az átlag. Ha családod tagja lennék, nem csinálnék ügyet belőle.

Amíg nem versz át senkit, és vigyázol magadra, a testedre, addig nincs semmi gond.

Ez átmeneti állapot.

2012. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted, nem vagyok teljesen monogám típus? S ez mitől alakulhat ki? (A LEÍRÁSBÓL LEMARADT PÁR BETŰ,BOCSI ÉRTE CSAK ROSSZ A BILL.)
2012. szept. 20. 10:14
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Semmit,ilyen is kell.

Kicsit fiatalabban én is csináltam ezt egy nagy szerelmi csalódás után,senkinek semmit nem igértem,csak a szexre kellettek.

Igaz család nem tudott róla,semmi közül hozzá.

2012. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális. Akkor lenne gáz, ha egy társ mellett tennéd ugyanezeket. Amíg független vagy, és egyszerre csak egy pasival van kapcsolatod, legyen az rövidtávú, vagy csak szex kapcsolat, addig szerintem teljesen normális.

28/N

2012. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nem gáz, de ha sokáig csinálod és mindig mesélsz róla, akkor idővel nem túl kedves jelzőkkel fognak illetni.

A legegyszerűbb, ha az ilyen alkalmi esetekről nem számolsz be senkinek. Így a saját belátásod szerint cselekedhetsz anélkül, hogy a nővéred rosszat gondolna rólad.

2012. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
igen, én is osztom, h nem vagy teljesen monogám típus, hiszen a nővéred is egyedül van már hosszabb ideje,mégsem pasizik úgy, mint te. amúgy szerintem sem tudja hova tenni ezeket a történeteket, hacsak nem valami komoly lelki szükséglet, szerintem bánj egy kicsit fukarabban a beszámolókkal. nem ítélkezem, de nekem egy kicsit gáz, h egy hónap alatt több pasival is lefeküdtél, szerintem krízist jelez vagy az önbecsülés hiányát, de lelked rajta, lehet, h tévedek. én olyan vagyok, mint a nővéred, facéran sem fekszem le bárkivel. amúgy imsertem egy ilyen lányt, uebben az élethelyzetben, uezt csinálta. lazának tűnt, mint aki élvezi és ténylgek kihasználja a pasikat, akik csak szexre kellenek neki. aztán lett egy komolyabb kapcsolata. ő maga hozta fel a témát és azt mondta, h borzasztóan megbánta és szégyelli így utólag és már úgy látja, h valójában ő kellett szexre a férfiaknak. nem ő lehetett bárkivel, hanem őt szedhette fel bárki.
2012. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
Ez teljesen normális, kapcsolat mellett is.
2012. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Na jó, egy dolog, hogy mi mit szólnánk hozzá. Én pl. nem szívesen szólok bele még a közeli hozzátartozóim magánügyeibe sem.

Nekik és neked is azt tanácsolnám viszont, hogy mindenképp próbálj meg visszavenni! Az embereknek szükségük van egyfajta támpontra, állandóságra. Ez a gyors cserélgetés valószínűleg nem tesz neked jót.

Hagyj egy kicsit több időt magadnak! Valószínűleg, ahogy többen írták már előttem, ez átmeneti állapot csak. Tarts ki! ;)

2012. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát felnőtt ember vagy, így azt csinálsz e téren amit csak akarsz. Úgy lenne gáz, ha a férfinek lenne felesége vagy barátnője épp akivel készülsz szexelni, és te erről tudsz, és semmibe veszed. Na arra én azt mondom, hogy egy büdös utolsó ribanc. De ha az embernek éppen nincsen senkije, ülj bele a rudiba, a te dolgod. Ha nem tombolnád ki magad, később jönne el a tombolási szakasz, amikor épp pl. egy kapcsolat közepén vagy. Az nem lenne úgy jó.

Tehát a te dolgod egészen addig, amíg nem kezdesz ki egy családos emberrel/ kapcsolatban lévővel.

2012. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!