Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás, lemezesen szétnyíló...

Hajhullás, lemezesen szétnyíló körmök és cserepes, kisebesedő ajkak együttes jelentkezésének mi lehet az oka? Esetleg vas- vagy b-vitaminhiány?

Figyelt kérdés

#vashiány #hajhullás #ajak #vitaminhiány #b-vitaminhiány #lemezesen szétnyíló köröm
2012. szept. 21. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vérszegény vagyok, és nekem is vannak ilyen tüneteim. De biztos lehet más oka is.
2012. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ORvosi kivizsgalas! Ez egy belso elvaltozasra utalo tunetek, mivel nem fenytelen a haj, hanem hullik, s ugye a fejbor hajszalerei tartjak eletben a hajat pl. talan mas tuneteid is voltak ezt megelozoen, amire nem figyeltel, ezert most ideje elmenned kivizsgalasra!
2012. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem vashiányom van és ezek a tünetek nálam is jelentkeztek
2012. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Esetleg kiderult, h mi okozta ezeket a tuneteket? Erdekelne, ezek a tuneteim vannak nekem is, de minden leletem negativ.
2012. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is jelentkeznek ugyanezek ( +töredező hajvégek) !

ha valaki tud gyógyírt írjon!

2013. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4. vagyok. lesznek kivizsgalasaim a kovetkezo 3 hetben, irok, ha kiderul valami! Lsz te is!
2013. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!