Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire szerencsétlen vagyok!...

Mennyire szerencsétlen vagyok! (? )

Figyelt kérdés

Családomban szétszórva minden betegség megtalálható.... Én is beteg vagyok.. de bennem megan minden... Cukorbetegség, alergia, asthma, pajzsmirigy gondok, magas vérnyomás, gyenge immunrendszer(hiányzik a szervezetemből egy vitamin és rákra hajlamos vagyok)

... nekem jár a legszerencsétlenebb élet... nem tudom hogy lehet de aki mindennap piál, cigizik makk egézséges, én pedig nem eszem sok cukrot se mű kaját nem is cigizek, piálok.. Semmi... De mégis ilyen szerencsétlen vagyok! Egézséges életmódot folytatok mégsem lehetek normális.. NINCS IGAZSÁG EZEN A PLANÉTÁN... Ezt csak azért írom ki hogy megtudjam van e valaki még az én cipőmben... Ha van légyszives írjon...



2012. szept. 22. 01:18
 1/5 A kérdező kommentje:
+ Életemben nem ártottam senkinek, még a legyeket sincs szívem lecsapni... :/
2012. szept. 22. 01:19
 2/5 A kérdező kommentje:
+ csak 16 éves vagyok!
2012. szept. 22. 01:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de hidd el nem vagy egyedül. Ugyanebbe a cipőbe járok én is!!!
2012. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a visszereket örököltem, meg azt, hogy nagyon könnyen felszalad rám néhány kiló. A cukorbetegségre én is hajlamos vagyok.
2012. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:')
2012. szept. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!