Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan gyógyuljak meg gyorsan?

Hogyan gyógyuljak meg gyorsan?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már péntek óta lázas vagyok de mindig 39,5 38 vagy 37,7 a lázam... ez alá sosem megy!

elmentünk az orvoshoz és azt mondta hogy 1 nap 3 algo flexet vegyek be .. de nem segít! valaki mondjon valami jó ötletet! ja és egésznap iszom a forró teát!



2012. szept. 22. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Péntek óta? Azaz tegnap óta? :)

Van az a mondás, hogy a megfázásból gyógyszerekkel 7 nap alatt lehet kigyógyulni, gyógyszerek nélkül pedig 1 hét alatt...


Nekem már évek óta nem volt lázam, mert egészségesen élek, sok vitamint fogyasztok, sportolok, stb.

Ezért csak azt tudom javasolni, hogy fogyassz megfelelő mennyiségű vitamint, ásványi anyagot, étkezz egészségesen.

C-vitaminból betegség alatt nyugodtan mehet grammos mennyiség naponta.


Visszaemlékezve gyerekkoromra, szüleim mindig hűtőfürdővel vitték lejjebb a lázamat, ha a gyógyszer nem segített.

2012. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát mi már azzal is próbálkoztunk de nekem az sem segített.! de azért köszönö9m a választ! :)
2012. szept. 24. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!