Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van velem? Ugye nem vagyok...

Mi van velem? Ugye nem vagyok anorexiás!

Figyelt kérdés
Lassan már 1 éve hogy ez megyen és nem merem mástól ezt meg kérdezni mert félek ! Kb. 1 éve van már hogy nem tudok normálisan étkezni . Vannak napok amikor nem eszek semmit és még egy korty vizet sem iszom . És a mai nap rá jöttem arra hogy még egy tányér levest se tudok meg enni . 2 kanál után rosszul vagyok és hányingerem lesz .. Nem tudom mi lehet ez ! Kérlek segítsetek !!

2012. szept. 23. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ez lehet sokkal rosszabb az anorexiánál is, lehet vmi szervi baj, én azonnal elmennék kivizsgáltatni magam!
2012. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anorexia akkor van, ha azért nem eszel, mert kövérnek látod magad és fogyni szeretnél, vagy félsz, hogy ha többet eszel, meghízol. Ha így van, akkor fordulj orvoshoz.

De ha nem anorexia, akkor is orvoshoz kell menned, mert akkor meg valami rejtélyes betegség miatt nincs étvágyad, és az is kezelni kéne.

2012. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor vagy anorexiás, ha nem akarsz enni még akkor sem ha sovány vagy, mert úgy is kövérnek látod magad. Ha nem tudsz enni, mert étvágyad nincs, akkor más baj van. Mindenképpen orvoshoz kell menned.
2012. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit gondoljak :/ Mert nemhogy nincs kedvem enni hanem utálok enni attól félek el hízom és kövér leszek . Félek az elhízástól . De nem tudom mit tegyek nem állhatok anyum elé ezzel . Magam pedig még nem mehetek orvoshoz kiskorú vagyok :( Hogy mondjam el anyumnak ??? Segítsetek :(
2012. szept. 24. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!