Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg anorexiás lennék?

Tényleg anorexiás lennék?

Figyelt kérdés
Anyu szerint az vagyok és megfenyegetett ha nem hagyobm ezt abba akkor elvisz pszichiáterhez.Pedig semmi bajom nincs. Annyi hogy decemberben 72 kilóra híztam meg.Aztán lefogytam 67-re,majd most nyáron 59-re.Jelenleg 58 vagyok,de még mindig dagadtnak látom magam.Ugyanolyan dagadtnak mint voltam.Szerintem egy csomó izom ment le,és a háj meg megmaradt,de anyu ezt nem hiszi el.Pedig de és ezért látom magam dagadtnak.Most akkor ez anorexia????
2012. szept. 12. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 58 kg-mal semmi baj, a énképed viszont nem biztos, hogy egészséges. Egy fotó nagyon sokat segítene, akár privátban is.
2012. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te dagadtnak látod magad, miközben anyukád úgy látja lefogytál... akkor elképzelhető, hogy anorexiás vagy :( hány cm vagy?
2012. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
166 körül lehetek
2012. szept. 12. 17:25
 4/8 A kérdező kommentje:
fényképet nem küldök mert tudom hogy az énképemmel valami gáz van viszont azon az se segít ha azt mondjátokhogy semmi baj az alakommal..attól még ugyanannyira nem fogok tetszeni magamnak
2012. szept. 12. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire képben vagy, minek tetted fel a kérdést? Ha igen, érzed, hogy gáz van, akkor keress fel egy pszichológust. Ennyi. Ilyen minimális információ alapján mégis mit vársz?
2012. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ne harapd le a fejem kérlek:D


az anorexiával kapcsolatban kérdeztem...

2012. szept. 12. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, bocs. Egy kicsit feszült vagyok, és valószínűleg félreértelmeztem az általad írtakat. Viszont ennyi információ alapján tényleg nagyon nehéz konkrétumot mondani.
2012. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
166 centihez jó az 58 kiló, de ha dagadtnak érzed magad, akkor súlyos önértékelési gondjaid vannak, és előbb-utóbb ez tényleg anorexiához vezethet, ha állandóan elégedetlenkedsz az alakoddal!!!
2012. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!