Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 3 napja szur a szivem, miért?

Már 3 napja szur a szivem, miért?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, kb 30kg sulyfelesleg van rajtam, az utobbi napokban eleg sokat idegeskedtem, es mar vagy 3 napja szur a szivem, es rossz a közérzetem, elmenjek orvoshoz lehet nagyobb baj, vagy majd elmulik magatol ha nem fogok idegeskedni ?

Nagyon felek mar gondoltam arra is hogy szivinfarktusom lesz stb... :(


2012. szept. 23. 21:34
 1/5 anonim válasza:
Ez lehet az időjárástól is! Lehet magas a vérnyomásod! ha megállás nélkül csinálja fordulj orvoshoz!
2012. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi sulyfelesleg nagyon sok kellemetlen tunetet okozhat, feltetlen menj orvoshoz! Eletmodvaltas, az fogyasod erdekeben pl.
2012. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a szívizominfarktus egyik tünete... ha érzel mást is pl.bal végtag fájdalmak,felhas fájdalom,tarkó fájdalom,verejtékezés---akár csak 1-et is érzel ezek közül-most azonnal hívj mentőt vagy keress ügyeletes kardiológiát.

Üdv:Dr.Balázs Norbert Kardiológus-gastroenteorlológus

2012. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen tüneteim, de nekem a kalcium, és a Panangin nevű vény nélkül kiadható gyógyszer segített. De azért menj el dokihoz is.
2012. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves előttem író. A beteg panaszai között ott vannak a bal végtagokba kisugárzó fájdalom ami KIZÁRÓLAG szívinfarktusra utal. Ez a kezdeti szívinfarktus - tehát a teste olyan mint egy időzített bomba. Bármikor megkezdődhet a kamrafibrilláció és ha nem kap azonnal segítséget megis halhat. Azonnal érdemes ellátogatni egy kardiológiára.

Üdv. Dr.Balázs Norbert Kardiológus-Gastroenteorológus

2012. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!