Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért dobog bizonyos időközönk...

Miért dobog bizonyos időközönként erősebben a szívem?

Figyelt kérdés
Most már 2.napja van ez, hogy pl. ülök a tv előtt, és csak úgy hirtelen erősen dobbanik a szívem 5-öt 6-ot. És kicsit lassan. Érzem a mellkasomba hogy erősen ver, majd a pár dobbanás után "visszanyugszik". És eltellik valamennyi idő és újra ez van. Ez mitől lehet?
2009. aug. 3. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden, lehet kimerültség, stressz, de szervi probléma is okozhatja, egy EKG vizsgálat sokat segíthet a kiderítésében.
2009. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is szokott történni....sokszor olyan érzéssel társul mintha megdöbbentem volna....amit pl. rossz hír hallatán az ember a mellkasában ére! Azt hittem h ez természetes.
2009. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem most már 2. napja ezt csinálja. Ha csak néha néha az sztem nem gáz, de nekem negyedóránként kb. Lehet szívritmuszavar vagy nemtudom. Ha nem múlik el elmegyek dokihoz. Anyum azt mondja, hogy szte az unokatestvérem halála hat ki így rám. 3napja volt a temetése:( 23éves srác volt, én 20 éves vagyok és lány. Lehet tényleg csak a stressz miatt van.
2009. aug. 3. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Igen, szerintem is okozhat ilyet a stressz...de egy vizsgálat nem árthat....
2009. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!