Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az aloe verát hamisítják? Ha...

Az aloe verát hamisítják? Ha netről rendelem mi lehet belőle a bajom? A forevert ismerem de a többi olcsóbb, attól még lehet ugyanolyan jó?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Márhogy cserepes növényként szeretnéd megvenni? Vagy krémként?


Ha előbbi, akkor javaslom tuti helyen vegyél egy olyat, ami tuti..., bármennyibe is kerül! :) És azt nevelgesd, szaporítsd!

2012. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A növényt nem hamisítják, nálunk kertben van, lakásban is tartható. De nekem pl. a kedvenc csodaszerem bőr ápolásra és kisebb sérülések kúrálására a körömvirág.

Ja és a borotválkozás utáni arcszeszem is házi főzésű pálinkámból van, gyógynövényekkel felturbózva.

2012. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hamisitják mindegyik egyforma jó minőség
2012. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én az aloe gélre gondoltam írtam is Forever családot ismerem, az nem virág :)
2012. szept. 27. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:

(Ja bocs, 1#-es vagyok. Nem ismertem a forevert-t, ezért nem tudtam mire gondolsz. Ez esetben befogtam a számat a továbbiakban, bár a mai nyerészkedős társadalmat ismerve, nem biztos, hogy egy krém azt tartalmaz ami rá van írva, legalábbis nem olyan összetételben, ahogy rá van írva. Szóval válaszoljanak inkább akiknek tapasztalatuk van!

Viszont javaslom neked, hogy próbáld ki növényként tartani, és akkor 100%, hogy színtiszta aloe vera géled lesz! Ahogy megérik egy levél, lehet letépni, kinyomkodni, és felhasználni!)

2012. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Patikában is volt szerencsém pocsék aloét vennem. Netről csak nagyon megbízható címről vennék.
2012. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!A Forever termékei minőségiek, bevizsgáltak.Sokat trükköznek ,neten is árusítják.Én azt javaslom, hogy legyen saját törzsvásárlói kártyád és azzal közvetlenül az FLP-től vásárold a termékeket.Ott akár még olcsóbban is hozzájuthatsz, vagy meg is keresheted a termékek árát és ha netán nem tetszene a termék, még vissza is viheted, amit a neten nem tudsz megtenni. Ha érdekel a kártya, további infók, hogy hogyan tudsz kedvezőbben vásárolni,mit mire tudsz használni, akkor keress meg, szívesen segítek.
2012. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!