Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A WC papír tartó 5-10 centire...

A WC papír tartó 5-10 centire a WC mellett mennyire higiénikus?

Figyelt kérdés

WC kefés WC papír tartónk van, ilyesmi:

[link]


Közvetlenül a wc mellett van, 10 centi sincs a papír és az ülőke közt. Én lehajtva szoktam lehúzni, de ha kefélni kell vagy takarítom, muszáj felnyitni.

A párom állva pisil, szerintem nyitott tetővel húzza le, a falon is látni a fröccsenésnyomokat.

Elég gusztustalan, hogy a wc-ből kifröccsent dolgok a papírra kerülnek.

Mondjuk munkahelyen ki tudja, hogy került a papír a wc-be, de legalább itthon legyen higiénikus..

Amiatt sem szeretem, mert a kefe végére szinte rálóg a papír, plusz a wc-vizes kefét közvetlenül a papír alá beügyködni....

Szerezzek falra szerelhető tartót? Vagy ne aggódjak ezen?



2012. szept. 28. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
No para, eddig se volt belőle bajotok, ezután se lesz :)
2012. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cseréld le két különállóra. Egy kefe tartóra és egy papírtartóra. Nem a higiénia miatt, hanem nincs rondább dolog, mint az elázott papír.
2012. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem ázik el csak gusztustalan, nyitott tetőnél lehúzáskor távolabb is állok, hogy a lábamra se fröccsenjen.

Viszonylag gyakran van folyásom, gombám is volt, de az az uszodától, közös wc-től lehetett. Csak nem akarok kockáztatni és folyton nőgyógyászokkal ismerkedni.

2012. szept. 28. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

A nagy könyv szerint nem az, mivel pisipermet, baci stb. kerülhet rá. De mivel több millió háztartásban ugyanígy van, nem hiszem, hogy akkora problémát okozna.

Vegyél olyan tartót, ami zárt és azzal a résszel törülközz, ami nem lóg ki belőle.

2012. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!