Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fázzak meg, avagy...

Hogyan fázzak meg, avagy hűljek meg?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél hamarabb, fájó torkot, orr folyást, köhögést. Milyen módszert ajánlotok, pl. hideg víz iváson kívül?

2012. okt. 2. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

A hideg csak gyengíti az immunrendszert, így könnyebben kaphatsz el vírusokat vagy baktériumokat. És ezek okozzák az orrfolyást, torokgyulladást, köhögést és társait.

Szóval ha beteg akarsz lenni, szedj össze egy kis vírust. Bár én most gyógyultam ki belőle, de rohadtul nem volt kellemes, de nyilván iskolaundusz van, akkor megkértem.:)

2012. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hajnalok hajnalán, amikor nagyon lehűl a levegő, igyál egy hideg shake-et a "Mekiből" az utcán. Lehetőlég fél literest. Egyszer sikerült így megfáznom. :)
2012. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi azt akartam írni, hogy megértem.:)
2012. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát olyasmi első :D, jöhetnek még tanácsok.. akármit bevállalnék, v valami olyan módszer is jó amitől a hasam kezd fájni :d
2012. okt. 2. 18:39
 5/16 :DDköszi:) válasza:
100%

én is ezt szeretnék :D:D

de én sose vagyok beteg basszus...elegem van magamból már :D

2012. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Barack nektár + rántotta, szalámi répa, hagyma, mics hús, uborka + csokis tészta lesz valami belőle v még kajáljak?xD
2012. okt. 2. 20:12
 7/16 :DDköszi:) válasza:

ettől lofsz bajod se leszcsak mondom :D

a betegséget nem kaják okozzák hanem bacik meg víruus.

szóval ha nem kapod el valakitől akkor nem leszel beteg.Nekem van sanszom szerecsére mert anyunak fáj a torka:D

gyors oda zúzok mikor tüsszent vagy köhög

és tádáám:D

2012. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
miafaszt csináljak magammal? holnapig nagyon beteg szeretnék lenni :(((((
2012. okt. 2. 20:21
 9/16 :DDköszi:) válasza:
39%

nemtom:(

nekem is kéne valami azért hogy bizti beteg legyek....faszomat.

Már 10 percenként mérem a lázam de 36.6 szóval normális.

gondoltam már arra hogy sós vizet iszok hogy hányjak de az borzasztóan rossz ízű:S

2012. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
bövitettem magam, megint tésztával, jóreggelt kekszel, chio chipsel és ittam rá tejet :DDDD de ettöl hányni meg max fosni fogok.. kéne valami jó modszer
2012. okt. 2. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!