Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Energiaital függő vagyok,...

Energiaital függő vagyok, hogyan szokjak le róla?

Figyelt kérdés
Napi szinten iszom legalább egyet,de sokszor előfordul hogy kettőt.Le akarok végleg szokni róla mert testépítés a hobbim és így elég veszélyes ahogy olvastam.Van esetleg valami módszer erre ,hogy leszoktassam magamat róla? Valami javaslat? Nagyon hálás lennék pár ötletért esetleg olyanoktól is akik már ezen túlestek.
2012. okt. 4. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Veszélyes? Miért lenne az?

Bizonyítottan javítja a fizikális teljesítő képességet, fokozza a regenerációt. Ha van rá pénzed, igyad, csak ne olyat, amiben koffein van.

2012. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondolok most itt mint a: RedBull,Bomba,Hell,Watt stb ezeket iszom,magas a koffein és a taurin tartalmuk ami nem használ a szívnek... :/ ezért aggódom ,hogy egyszer majd valami bajom lesz edzés közben.
2012. okt. 4. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, fiatal vagy, egészséges. A sportolók a pályán nem a red bulltól esznek össze, azt elhiheted.
2012. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fokozatosan szokj le róla! 1. héten mondjuk 5-öt igyál, 2. héten 4-et, aztán válts át Hell New Generationra, 3. héten igyál abból 3-at, aztán így fokozatosan. Ha valaki kínál vele ne fogadd el. Hidd el tudom miről beszélek, 2,5 éve iszom ezeket, kb. 120litert ittam meg életem során és több mint 140 ezer forintot löktem bele ebbe a káros szenvedélybe. Nem egészséges, de sosem volt vele bajom, ugyan így kondizok ahogy te, de + szertornázok heti 3x 2órát.
2012. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,megpróbálom így... :)
2012. okt. 9. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!