Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok állandóan beteg?

Miért vagyok állandóan beteg?

Figyelt kérdés
Minden 2. héten meg vagyok fázva és erősen fáj a torkom.. Most is... ma van 7. napja h szedem a gyógyszerem mert 1 héttel ezelőtt lettem beteg... És most megint beteg vagyok.
2012. okt. 5. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom gyenge az immunrendszered. Én elmennék egy alaposabb kivizsgálásra, vérvételre. Illetve az is lehet, hogy egy régebbi betegségből nem tudtál felépülni teljesen, akkor azt kellene kikezelni véglegesen.
2012. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 agi91babe ***** válasza:

Nem tudom hogy mennyi idős vagy, de ez a HIV vírusra is utalhat. Van egy stádiuma,amely pont így néz ki általában.Valamint Candida gomba is. Nézz utána, sok szénhidrát-cukor-élesztő kombó miatt fejlődik ki és megbetegít.Elég nehéz kikúrálni.

De még millió más dolog lehet, nekem ezek ugrottak be.Leginkább egy vérvétel segítene..

2012. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát.. HIV vírus tuti nem mivel még sosem voltam nővel:( am 20/F
2012. okt. 5. 23:29
 4/13 A kérdező kommentje:
ja, és az orvos állandóan azt mondja h gennyes a torkom
2012. okt. 6. 00:21
 5/13 anonim ***** válasza:

vitaminhiány,inaktív élet a legvalószínűbb ok,ha ennyire nincs immunrendszered.

de lehet valami gyulladás is a testedben,ami nincs kezelve.

kezdésnek nagy dózisú multivitamin,legalább 1000mg-os c vitaminnal,és heti 3x1 óra edzés.

meg persze egy kislabor vér-vizelet,erre mindenképp.

2012. okt. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy ki kéne venni a manduládat? Az okoz ilyet, föleg hogy mindig a torkoddal van a baj, szerintem tuti mandula gyuszi. Nézz utána mert ha sokáig halasztod és ki kéne venni akkor annak komoly következményei lehetnek.
2012. okt. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nem vagyok benne biztos h hány éves koromban, de ha jól emlékszem kb 4 lehettem mikor kivették a mandulámat, és nem nőtt vissza, szal az is ki van zárva :D

kösz a válaszokat

2012. okt. 6. 09:25
 8/13 anonim ***** válasza:
mindet kiszedték? orr és torok mandulát is. mert ha csak az egyiket akkor a másikkal lehet gond....
2012. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mind2-t kiszedték
2012. okt. 6. 11:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor vagy nagyon gyenge az immunrendszered vagy van a környezetedben egy olyan ember aki hordoz valami nyavalyát amitől ö nem beteg viszont Te mindig vissza esel. Van is erre valami szak szó csak nem jut eszembe. Nekem óvodás koromban volt ilyen. Állandóan beteg voltam és átvittek másik oviba és utána nem voltam többet beteg mint más gyerek. De felnőtt korban is hallottam már ilyenről...

Mindenképp szedj immunerősítő dolgokat. Ne a mű vitaminokat hanem természetes terméket. ezüst kolloid oldat echinacea csepp stb. Egy vérvétel sem ártana hogy nincs e valami krónikus gyulladás a szervezetedben.

2012. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!