Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne legyek...

Mit tehetnék, hogy ne legyek állandóan beteg?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. Pár évvel ezelőttig elvétve, kb. egy évben egyszer vagy még ritkábban kaptam el influenza szerű betegséget. Mióta a gyermekeim megszülettek egyre rosszabb a helyzet. A kislányom nemrég kezdte az ovit, azt mondják, természetes, hogy sokat beteg és haza is hozza. Azt is annak mondják, hogy a kicsi elkapja. Na de az én szervezetemnek azért jobban kellene ennél védekezni, nem? Ebben az évben egy-két olyan hét volt csak, amikor egészséges voltam, ezeken kívül sorra elkapok mindent, "ami csak szóba kerül a környezetemben". Szinte állandóan náthás vagyok, fáj a torkom, néha a fülem is, a közérzetem borzasztó, állandóan fáradt vagyok. Gyerekkoromból mindig arra emlékszem, hogy az anyukám jókedvűen gondoskodott rólunk betegség idején, olyanra, hogy ő is beteg lett volna, soha. Persze valószínűleg az enyéim sem vesznek észre ebből az egészből semmit, hiszen nem hagyhatom el magam. Már arra is gondoltam, hogy talán pont az a baj, hogy nincs lehetőségem "kifeküdni" a lázas állapotokat, és nem újra megbetegszem, hanem meg sem gyógyulok?

Supradynt és 500mg-os C-vitamint szedek már ezer éve, de már ezekben sem bízom.

Kérlek, adjatok tanácsot! Köszönöm!


2010. máj. 11. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
sport és kiegyensúlyozott táplálkozás, sok folyadék :)
2010. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mandulád megvan még?
2010. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!