Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Torok fájás, nátha, füldugulás...

Torok fájás, nátha, füldugulás? Mitől?

Figyelt kérdés
Ehét első napjaiban fájt a torkom,2ik nap benáthásodtam. Rá 2 napra elkezdet sípolni mind a 2 fülem, a bal fülem másnap már nem sípolt, de a jobb igen. És észre vettem, hogy ha meg rázom a fejem akkor jobb oldalt felül picit fáj a fogam. A fülem meg még mindig sípol. Mitől lehet? 17/f
2012. okt. 5. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Irány a doki. Én is megvagyok fázva már pár napja, de nálad ez lehet, hogy ráment a füledre is, lehet valamilyen fülgyulladás.

Kezd el magad kúrálni, ne hogy még jobban beleess.

Sok sok meleg tea, pihenés, alvás, tartsd magad melegen. Ha be van dugulva az orrod, akkor orrcsepp, de nagyon hatásos a kamillás gőzölés is. Vegyél c vitamint.

2012. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól,hogy elkaptad azt a vírust, amit mostanában rengetegen.Azért kellene minimum valami torokfertőtlenítő meg orrspray.
2012. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre már antibiotikum kell, a gyulladás ráment a füledre, a következő az lesz, hogy felszúrják, ha nem vigyázol. És még örülhetsz, ha az arcüreggyulladást megúszod.
2012. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nátha ment a füledre, orrcseppet kellett volna használnod, a fogad is fájhat az arcüregben felgyűlt váladéktól, nekem is szokott, ha nem múlik el, akkor menj el a fülészetre, kapsz rá valamit.
2012. okt. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!