Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában nagyon elkezdett...

Mostanában nagyon elkezdett hullani a hajam mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában alig kb 1 hónapja annyira hullik a hajam hogy már elől két oldalt látni h kopaszodom, nagyon megijedtem. 16 éves vagyok és szerintem ez nem normális.. A fogaimmal nincsenek gondok.. de nem tudom mi lehet.. Segítenétek mit kell tenni ilyen helyzetben?
2012. okt. 5. 23:33
 1/2 anonim válasza:

Sok minden lehet az oka, ezek közül a leggyakoribbak a stressz, bőrbetegség, allergiás reakció samponra és egyéb vegyszerekre, illetve tápanyaghiány.

Azt javaslom, hogy cseréld le a samponod valamilyen babasamponra (pl. jonhson), illetve kerüld a kozmetikumok használatát.

Másrészt ügyelj arra, hogy egyél elég fehérjét (húst, tejterméket) és vitaminokat (pl multivitamin készítményeket pár hétig minimum).

Általában A és D vitamin hiány állhat ennek a hátterében. Napi 1-2 reszelt sárgarépa vagy 2-2 nektarin és paradicsom is segíthet a dolgon, ha esetleg nem szereted annyira a sárgarépát

üdv

2012. okt. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm most egy kicsit megnyugtatott a tanács :))
2012. okt. 5. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!