Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet légszomjam?

Miért lehet légszomjam?

Figyelt kérdés
Lassan már 1 éve visszatérő lészomjam van. Sokszor úgy érzem, hogy állandóan ásítanom kell, de hiába tátom nagyra a számat, egyszerűen csak nem sikerül "kiásítanom" magam és itt tátogok össze-vissza. Kell a levegő. Nem szoktam bepánikolni, nem is érzem hogy életveszélyben lennék, inkább csak kellemetlen.. bár már volt hogy meg is szédültem. Voltam orvosnál, és csináltatott teljes vérképet, mellkasröntgent, hasi ultrahangot, EKG-t. Egy kardiológushoz is elmentem, és allergiavizsgálaton is voltam, de minden eredmény normális. Nem dohányzom, és a tüneteim nem utalnak asztmára sem. Végül még egy homeopatát is felkerestem (bár nemigazán hiszek ezekben), ő adott valami gyógyszert de nem érzem hogy bármi is javult volna. Mit tehetnék még? Mi lehet ez? Felvetették hogy talán pszichés eredetű.. és bár sokat vagyok letargikus, de nem hinném hogy ez ilyen problémát okozhatna. F/20
2009. aug. 5. 02:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat ásítasz, talán aludnod kéne hajnal 3 órakor, nem? Pihenj többet, a letargiádon is segítene.
2009. aug. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valóban szerencsétlen időpontban sikerült kiírnom a kérdést :P de a légszomj álmosságtól függetlenül is jelentkezik. Ja és nem terhelésre, hanem magától.
2009. aug. 5. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Magam is ezzel küzdök egy ideje (néhány hete), és valóban nincs összefüggésben az alvás mennyiségével, mert én azt elég "bőven mérem" magamnak. :)

Viszont elég kellemetlen, hogy állandóan csak ásítozom....

De azt is észrevettem magamon, mintha egy kicsit be lenne szűkülve a légcsövem... Fájni éppen nem fáj. Lehet, hogy a gyógyteák okozták? Tegnap már nem is ittam, most várom az esetleges változást...

2009. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!