Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felfázással indokolt egy...

Felfázással indokolt egy hetes hiányzás a suliból?

Figyelt kérdés
Tehát ha holnap elmegyek orvoshoz ezzel akkor nem fog kiröhögni? Vagy ilyennel más otthon marad?
2012. okt. 8. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fáj és percenként jársz pisilni, akkor biztosan kiír, hiszenm a suliban nem rohangálhatsz órák alatt pisilni, ráadásul jobb ha egy ideig egyforma melegben vagy.
2012. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a vízeletedben baktériumot találnak, akkor igen ki fog írni. Legalább 3 napra. De most komolyan mennél úgy suliba, hogy 5 percenként wc-zni kell?
2012. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem kell mindig pisilnem.Csak mikor pisilek akkor csíp.
2012. okt. 8. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az a bizonyos fájdalmas vizelés, sűrű wc-re járkálásos húgyhólyaghurutod van, akkor ki biztos nem fog nevetni, és lehet hogy ki is fog írni pár napra. Nekem volt már sajnos benne részem és baromi rossz volt, valóban otthon jobb ebből kikupálódni.
2012. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kitaláltad a felfázást akkor el kell hogy keserítselek de az orvos kér vizeletmintát és ha tényleg fel vagy fázva akkor van bent genny esetleg vér is. Egyébként nekem felfázással csak azt a napon igazolta volna le. Kapsz antibiotikumot és mindennap jobb lesz.
2012. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mért találtam volna ki?:::D

akkor nem írnám ki ha nem így lenne.Nekem szerencsére olyan orvosom van aki bármi bajom van kiír.Egyébként mostmértem ahőmet és 37.7

éreztem én

2012. okt. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!