Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a fenekem...

Miért van az hogy a fenekem nagyobb mint a többi testrészem? Iszonytosan hülyén néz ki!

Figyelt kérdés

valaki mondja már meg hogy hogyan tudok lefogyni a fenekemből, tisztában vagyok vele hogy helyi fogyás nincs, de irjatok már olyat hogy hogyan lehetne ezen vártoztatni?olyan a fenekem mintha valami nagy tuskó lenne oda betéve és irtó hülyén néz ki..

mindenki ezzel piszkál!

segítsetek. hogyan legyen kissebb?

már megőrülök..

csak azok irjonak akik rendesek/normáliisak, mert a hülye válaszokat kb leszarom. -_-


2012. okt. 10. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól tudod, helyi fogyás nincs. Hogy lehetne eltűntetni? Fogyj!!! Futás, diéta.
2012. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de máshol sehol nem vagyok kövér csak a fenekem nagyon nagy
2012. okt. 10. 16:29
 3/4 A kérdező kommentje:

és még annyi hogy az egyik fele nagyobb mint a másik, elég furán hangzik, de igaz, ha megnézem az egyik oldalt , aztán a másikat akkor nem egyformák

az egyik kissebb mint a másik..

és össze tenném a két kezem ha legalább ugyan akkora lenne az egyik mint a másik..

KISSEBBB!!!!!!!!!

teljesen kikészültem!!

2012. okt. 10. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos kibabrált veled a természet, de mint írtam, nincs helyi fogyás. Mindenhonnan kell, hogyha kisebb feneket szeretnél.
2012. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!